Įvairenybės

Paskola automobiliui

Jei planuojate svarbų pirkinį 

Paskola automobiliui
Paskola automobiliui

Ne visi turi tiek pinigų, kad patys už savo lėšas sutvarkytų būstą ar įsigytų automobilį, todėl tenka skolintis. Lietuvoje populiarūs ne tik greitieji kreditai, bet ir vartojamieji (tai paskola automobiliui ar kitam svarbiam pirkiniui).

Apie vartojamąją paskolą 

Tokia paskola teikiama kredito bendrovių, unijų ir bankų, ji skirta didesniems pirkiniams, pavyzdžiui, automobiliui. Populiari ir paskola būsto remontui, nes žmonės įsigyja pigesnius senus butus, į kuriuos reikia investuoti, kad būtų ne tik saugi elektros instaliacija, ekonomiškas šildymas, bet ir modernus interjeras. Paskolos gali prireikti ne tik daiktams, bet ir mokslams. Verta investuoti į studijas, nes tai lems Jūsų karjeros galimybes, ateities perspektyvas. Kodėl geriau vartojamasis kreditas? Jis teikiamas ilgesniam laikui nei greitasis, be to, taikomi mažesni mokesčiai.

Atkreipkite dėmesį į sąlygas 

Turėtumėte žinoti, kad SMScredit.lt paskola automobiliui pirkti ar kitoms reikmėms gali būti teikiama su užstatu ir be jo. Įkeičiant turtą paskola gaus net ir blogą kreditingumo istoriją turintis žmogus. Kodėl? Paskolos davėjas yra ramus, kad pinigai niekur nedings, nes, jei jų negrąžinsite, užstatytas turtas liks skolintojui. Gali būti užstatomas kilnojamasis (vertybiniai popieriai ir kita) ir nekilnojamasis turtas (žemės sklypas, garažas, namas ir pan.). Pasidomėkite, kur geriausios kredito su užstatu teikimo sąlygos, skiriasi skolinama suma, vienur ji negali viršyti 60 procentų turto vertės, kitur – 80 procentų. Jei imama vartojamoji paskola automobiliui, o užstatote gyvenamąjį plotą, šiek tiek rizikuojate. Dėl to, kad mėgautumėtės prabangiu automobiliu, galite netekti stogo virš galvos. Yra ir kitokia paskola automobiliui isigyti. Ji teikiama be užstato, bet reikia gauti nuolatines pajamas ar turėti laiduotoją. Jei esate pilnametis Lietuvos respublikos pilietis, turintis darbą, nesunkiai gausite vartojamąją paskolą. Paskolos dydis priklauso nuo to, kiek uždirbate per mėnesį.

Galimybė sužinoti daugiau internete 

Virtualioje erdvėje rasite vartojamosios paskolos skaičiuoklių. Jos padės nustatyti, kokią didžiausią sumą galėtumėte gauti. Internete nesunkiai apskaičiuosite paskola automobiliui skaiciuokle palengvins Jums darbą. Skaičiuoklėse nurodysite suaugusiųjų ir nepilnamečių šeimos narių skaičių, mėnesio pajamas, finansinius įsipareigojimus, gyvenamąją vietą. Lengvai ir greitai sužinosite mėnesio įmokos dydį, palūkanų normą, maksimalią pinigų sumą ir skolinimo laikotarpį. Pasidomėkite įvairių bankų, kredito įstaigų paskolų teikimo sąlygomis, pasiskaitykite informaciją jų tinklalapiuose, paieškokite patariamųjų straipsnių.

Būkite atsakingi 

Prieš skolindamiesi, pagalvokite, ar sugebėsite laiku grąžinti pinigus. Skolintis galima itin paprastai, siūloma net paskola automobiliui internetu, bet pinigus grąžinti ne taip lengva. Pasvarstykite, kad paskola automobiliui turės būti grąžinta net ir tuo atveju, jei neteksite darbo ar iškils kitų finansinių sunkumų. Viena neatsakingai paimta paskola automobiliui sugadins Jūsų kreditingumo istoriją ir ramų gyvenimą, nes minsite teismų slenksčius. Tokiu atveju joks bankas ar kredito bendrovė nepadės Jums, nes būsite laikomas nepatikimu klientu. Tad svarbu suvokti, kad šiandien skolinimasis gali atrodyti kaip geriausias sprendimas, o rytoj tapti klampiu finansiniu liūnu, iš kurio sunku išbristi.

Apibendrinant galima pasakyti, kad vartojamieji kreditai – puikus pasirinkimas, kai reikia didesnės pinigų sumos. Daugeliui praverčia busto remonto paskola, nes kas kelis metus prireikia baldų, interjero atnaujinimo ir pan. Verta imti paskolą automobiliui, nes nereikės ilgai taupyti, iš karto mėgausitės išsvajota transporto priemone. Turite žinoti, kad paskola automobiliui, gyvenamojo ploto tvarkymui ir kitoms reikmėms teikiama be užstato arba su užstatu. Svarbu skolinimąsi vykdyti atsakingai, kad nekiltų jokių nesusipratimų ir sunkumų ateityje.