Įvairenybės

Paskola internetu

Ką astrologai žada ožiaragiui, vandeniui ir žuvims?

2013 – ieji metai vadinami permainų metais, todėl tie, kas gyveno pasiturinčiai, galbūt turės imti paskola internetu, o kas vos sudūrė galą su galu pagaliau įžengs į finansinio klestėjimo erą. Venerai metant šešėlį ant daugybės planetų pradings nuolatinę pusiausvyra ir harmonija, tad keisis viskas – santykiai šeimoje, meilės stiprumas, karjeros galimybės, kūrybiškumo išlaisvinimas arba suvaržymas, internetu ims plisti naujos gyvenimo būdo tendencijos, kurios pakeis kiekvieno zodiako ženklo kasdienybę. Pažvelkime, kaip savo finansinius ir karjeros reikalus pavyks tvarkyti po ožiaragio, vandenio bei žuvų ženklu gimusiems asmenims.

Ožiaragis

Momentine paskola anksčiau nesižavėjęs ožiaragis taps itin spontaniškas, ir būtent toks būdas skolintis pinigus jam taps pats palankiausias. Mat atsakingas, logiškas ir kiekvieną smulkmeną  apgalvojantis ožiaragis taps šiek tiek laisvesnis, labiau pasikliaus intuicija, o ne duomenų analize ir galutinėmis išvadomis. Dėl to nusimato smagių romantiškų ir ožiaragio (ankstesnei) moralei prieštaraujančių meilės nuotykių, apie kuriuose geriau kunigams per išpažintį net neužsiminti. Tai bus kaip pernai metų grąžinta romantikos paskola, internetu ožiaragis galbūt susipažins su daug romantiškų galimybių žadančių žmonių. Ožiaragis, lyg pagrindinis aktorius iš „Moksliukų keršto“ staiga pasiėmęs žavesio ir charizmos paskola iš „Amerikietiško pyrago“ kietuolių virs vakarėlių liūtu, naktinio gyvenimo medžiotoju. Tad, galima sakyti, ožiaragiui santykiuose, bent jau trumpalaikiuse, labai seksis.

Karjeros srityje ožiaragiui spontaniškumas vėlgi išeis tik į naudą. Kai kurie sprendimai, kurių priėmimui reikalinga rizika, suvilios išlaisvėjusį ožiaragį, ir taip jis išloš didelę naudą savo atstovaujamiems projektams. Numatomi paaukštinimai pareigose ir atlyginimų pakilimai. Vadovaujantį darbą dirbantiems ožiaragiams gali tekti paimri paskola internetu, kaip investiciją į numatytos strategijos išpildymą. Tačiau ši paskola atsipirks su kaupu, dėl jos ožiaragiui neteks gailėtis nė akimirkos.

Vandenis

Smalsus ir charizmatiškas vandenis daug laiko praleis bendraudamas su negyvais daiktais – knygomis ir internetu. Keista savybė išryškės vandeniui – jis pasijus labai azartiškas, gali pradėti lošti akcijų biržose arba statyti pinigus už įvairias varžybas. Visgi, piktnaudžiauti tikrai nepatartina, mat galimi nemaži finansiniai nuostoliai, kai mini paskola internetu nebus pakankama išeitis, mat teks ieškoti kur kas stipresnio piniginio pagrindo, pagelbėti galės tik stambi vartojamoji paskola. Internetu galima rasti daug būdų, kaip pralošti pinigus, tačiau kaip jų sutaupyti – ne taip lengva, ir ne taip įdomu bus vandeniui domėtis.

Gali būti, kad vandenis visai praras savikontrolę,kazino, lošimo kauliukai ir paskola internetu visa para jį viliote vilios, todėl šį horoskopą skaitantys vandenio artimieji turėtų pasirūpinti savo bičiulio ar giminaičio, gimusio po vandenio ženklu, būkle ir pasidomėti, ar vandenis neįklimpo į azartinių žaidimų liūną, ar jis nesidomi, kur gauti paskola internetu nuo 18 metu (mat kuo jaunesnis vandenis, tuo didesnė Jupiterio įtaką jį vers azartiškai elgtis).

Žuvys

Žuvys keistai jausis, apsuptos besikeičiančių kitų zodiako ženklų – mat pačios įstrigs rutinoje, ir joms vienoda atrodys viskas – kasdienybė, įpročiai, jų pačių daromi sprendimai, mintys, kalbos ir veiksmai. Tie, kas ėmė paskola internetu 2012 – aisiais metais, tą patį padarys ir gyvatės metais. Toms žuvims, kurioms nesisekė meilėje, nesiseks joje ir vėl.

Jeigu kam žuvys kažkur ir bus pasikeitę, tai stropume moksluose. Žuvys, ypač besimokančios matematiką, ekonomiką bei socialinius mokslus, atras naujų mokslinių sprendimų, kels hipotezes ir jas patvirtins. Nesvarbu, jog universitete akademinių valandų skaičius nesikeis, ir bus registruojami tie patys kreditai internetu, ir bus lankoma tiek pat paskaitų – čia ryškią įtaką darys ne mokslams skiriamo laiko kiekybė, o mąstymo kokybė. Dėl tokio žuvų mokslinio spjūvio visuomenei 2013 ieji gali būti labai svarbūs atradimų metai, kai mokslas vien žuvų dėka žengs didelį žingsnį į priekį. Ko gero, net jeigu žuvys bus nepasiturinčios ir norės įgyvendinti kažkokį lėšų reikalaujantį mokslinį sprendimą, joms reikės imti paskola studentams ir savąjį sumanymą būtinai įgyvendinti – tai gali pakeisti žmonijos ateitį.