Paskolos

Paskolos būstui – kaip gauti?

Žmonės dažnai svajoja apie prabangų namą ant ežero kranto, o gal net netoli jūros. Taip pat žmonės svajoja apie brangias keliones į egzotiškas šalis, apie brangiai kainuojančias specialybes, nekilnojama turtą ir t.t. Tad jei ir jūsų galvoje kirba mintis, o gal net senai sumąstyta idėja apie nekilnojamo turto įsigyjimą, tuomet paskolos būstui kaip tik jums.

Paskolos būstui yra teikiamos kiek vyresnio amžiaus žmonėms. Šias paskolas gauti yra šiek tiek sudėtinga, kadangi asmuo, trokštantis įsigyti norimą sumą pinigų, turi atitikti tam tikrus kriterijus. Vienas iš jų – finansinė padėtis. Svarbiausi aspektai yra susiję su jūsų darbu. Kreditorius labiausiai domina, ar esate dirbantis asmuo, kur jūsų darbo vieta, koks jūsų mėnesinis atlygis… Kitas svarbus niuansas – ar jūsų dirbamas darbas atitinka jūsų profesiją ( ar dirbate pagal aukštąjį universitetinį išsilavinimą ar „juodą“ darbą.) Taip pat vertėtų įsitikinti, kad asmuo turėtų pakankamą darbo stažą ir patirtį.

Paskolos būstui – bene vienos iš rimčiausių paskolų tipų, kurias galima įsigyti. Šių paskolų pasirašymo sutartis sudaroma dvidešimačiai – dvidešimt penkeriems metams. Paskolos sumos būna labai didelės, o terminai ilgi.

Vertėtų žinoti, jog šio paskolų tipo kreditoriai kelia gan aukštas palūkanas, tad skolinkitės atsakingai, tik įvertinę savo finansinę padėtį. Jei supratote, kad nepavyks grąžinti paskolos laiku, nenusiminkite – daugybė kreditorių siūlo paskolos pratęsimo funkciją. Pavyzdžiui, skolinantis iš greitųjų kreditų, jums tereikės nueiti į vartotojo paskyrą ir pervesti vienkartinį paskolos pratęsimo mokestį, ir savo paskola galėsite naudotis dar pora savaičių ar mėnėsį.