Įvairenybės

Paskolos internetu

Paskolos internetu – greiti pinigai atsakingiesiems

Paskolos internetu
Paskolos internetu

Šiais laikais, kai visi visur lekia, skuba, bėga, ir nedidelę paskolą vienam ar kitam daiktui įsigyti norisi gauti greitai ir paprastai. Kreiptis į banką? Taip, tai įmanomas variantas – kai turi marias laiko ir ne mažai kantrybės. Be abejo, dar reikia turėti ir nenugalimų, nenuginčijamų įrodymų, jog tavo finansinė situacija puiki, o pasiryžimas grąžinti paskolą laiku – stipresnis už santuokinius įžadus. Kaip labai taikliai sakoma – norint gauti iš banko paskolą, pirmiau turi įrodyti, kad tau jos nereikia… Kad netektų to įrodinėti, vis daugiau žmonių renkasi paskolos internetu galimybę.

Internetu buto nenusipirksi 

Girdintys apie paskolas internetu pirmą kartą, greičiausiai purto galvas: kaip gi taip įmanoma gauti paskolą internetu? Nejaugi tikrai nereikia bent vieną kartą nueiti į banką, pasirodyti jo rimtiems atstovams ir palikti savo autografą ant didžiulės krūvos lapų? Džiugi naujiena skubantiems – to daryti iš tiesų visiškai nereikia. Tiesa ta, kad paskolos internetu  gavimo procedūra itin paprasta. Viskas prasideda internete ir baigiasi internete. Be abejo, reikia turėti omeny, kad tokiu būdu paskolos būstui įsigyti nepavyks gauti. Labai greitai suteikiamos tik mini paskolos internetu.

Paskolos dydis 

Dažniausiai paskolos internetu suma siekia kelis tūkstančius litus, retai kas ima dešimt tūkstančių ar pan. Ir greitųjų kreditų bendrovių atstovai teigia, kad populiariausios paskolos internetu iki 5000 litų. Tai yra maždaug tokia suma, kurios užtenka būtinam daiktui įsigyti. Pavyzdžiui, geram televizoriui, šaldytuvui. O kartais ir automobiliui. Ne mažiau populiaru pasinaudoti pirmosios paskolos privalumais. Tai reiškia, kad imant paskolą, dažniausiai iki 500 litų, pirmą kartą, jums nebus taikomos jokios palūkanos. Tiesiog reikės grąžinti lygiai tiek pat, kiek pasiskolinote. Imant paskolą antrą kartą, palūkanos taps įprastos – kaip ir kitiems klientams.

Už ir prieš

 Kodėl verta imti greitą paskolą? O gal yra stiprių argumentų prieš tokios paskolos ėmimą? Pagrindinis greitų paskolų internetu ar trumpąja žinute trūkumas – aukštos palūkanos. Jos tikrai bus didesnės nei gali pasiūlyti bankas. Tačiau greitųjų kreditų įmonės nesidomės taip skrupulingai jūsų finansine padėtimi kaip įprasti bankai. Atsakomybė guls tik ant jūsų pečių. Jei esate įsitikinęs, kad paskolą galėsite grąžinti laiku, – puiku. Ją tuoj pat ir gausite. Taigi greitos paskolos ėmimas turėtų būti apgalvotas žingsnis. Kita vertus, greitų paskolų internetu privalumai irgi nemaži. Visų pirma, tai ypač greiti pinigai. Tai itin gerai tuomet, kai piniginės injekcijos reikia skubiai – nutikus kokiai nors nelaimei ar sugedus svarbiam buities daiktui.

Keli patarimai

 Svarstant apie greitąją paskolą, verta paklausyti kelių patarimų. Internete galima rasti paskolos skaiciuokle. Su ja taps kur kas aiškiau, kiek pinigų jums reikės grąžinti, kaip išsidėstys mėnesinės įmokos ir kokio jos bus dydžio. Taip pat patartina paskolą imti kuo trumpesniam laikotarpiui. Nors gali būti paskolos internetu ilgalaikes, tarkime, imamos keleriems metams, verta mokėjimo laikotarpį susitrumpinti maksimaliai. Taip sumažės papildomai grąžinamų pinigų dydis. T. y. palūkanų sumokėsite mažiau. Ir trečiasis patarimas – gerai apsvarstyti, ar paskolos jums apskritai reikia. Ją gauti itin lengva, pinigus iššvaistyti – dar lengviau. O grąžinti tikrai privalėsite. Jei uždelsite, tai ir su delspinigiais…

Studentams ir bedarbiams verta pagalvoti 

Paskutinis patarimas – ne šiaip sau. Jo turėtų paklausyti bedarbiai ir studentai. Mat jiems greitą paskolą gauti taip pat įmanoma. Deja, greitos paskolos studentams ir bedarbiams gali pakišti koją. Tačiau svarbiam tikslui, pavyzdžiui, išvykti į už tuos pinigus į kitą šalį, kur yra užtikrintas darbas, – visai nebloga investicija. Tiesa, nepilnamečiams paskolų niekas neteikia – suteikiamos paskolos internetu nuo 18 metu. T. y. tuomet, kai asmuo tampa atsakingu pats už save. Taigi paskolos internetu gali padėti išspręsti staigiai užklupusias problemas. Tačiau jas imti reikia atsakingai.