Paskolos,  Pirkiniai / Paslaugos

Paskolos internetu – išsigelbėjimas reikiamu metu

paskola internetuPaskolos internetu – daug paprastesnis būdas gauti pinigų reikiamu laiku. Tereikia užpildyti paraišką ir laukti, kol konsultantas patvirtins paskolos suteikimą. Paskolos internetu dažniausiai suteikiamos be jokio užstato, tad viskas vyksta labai greitai. Kai kurie žmonės vengia kalbėti apie savo finansinę padėtį, todėl skolintis iš draugų ar artimųjų paprasčiausiai nemalonu. Kiek kitaip – skolinantis internetu.

Paskolos internetu teikiamos nuo 100 iki 7000 litų. Taigi, galima skolintis pritrūkus pinigų iki algos arba perkant stambesnį pirkinį. Dažnai paskolas teikiančios bendrovės skolinantis pirmą kartą skolina nemokamai, tad visiškai nieko neprarandate, jei grąžinate laiku. Jums tereikia užsiregistruoti bendrovės, teikiančios paskolas, internetiniame puslapyje, užpildyti paraišką ir pervesti vieną centą (kartais – vieną litą) į bendrovės sąskaitą (taip patvirtinamas Jūsų sąskaitos numeris, tad reikėtų pervedinėti iš savo sąskaitos – į ją ir gausite paskolą). Paraišką paskolai gauti galite užpildyti bet kuriuo paros metu, tačiau atsakymą dėl jos suteikimo (ar atmetimo) gausite tik bendrovės darbo metu.

Prieš skolindamiesi galite atkreipti dėmesį į bendrovės darbo laiką – kai kurios jų dirba nuo 7 iki 24 valandos. Ne paslaptis, kad paskolos internetu paprastai teikiamos pilnamečiams Lietuvos piliečiams, kurie gauna pastovias pajamas (studentams ir bedarbiams jos paprastai neteikiamos). Svarbu ir tai, kad asmuo neturėtų pradelstų skolų. Deja, kartais į skolų administravimo bazę įtraukiamos ir skolos, kurias perdavė mobiliojo ryšio operatoriai dėl laiku neapmokėtų sąskaitų.

Žinoma, prieš imant paskolą reikėtų gerai apsvarstyti, ar jos tikrai reikia, ir ar pajėgsite grąžinti laiku. Laiku nespėjus grąžinti paskolos, skaičiuojami delspinigiai, kurie tikrai nemaži: dažniausiai pusė procento visos pasiskolintos sumos. Žinoma, nieko baisaus, jei pasiėmėte šimto lito paskolą: už 4 vėlavimo dienas sumokėsite 2 litus palūkanų, tačiau pasiėmus 5000 paskolą palūkanos bus ne tokios ir mažos. Imant didesnę paskolą, siūloma išsimokėti per kelis mėnesius, pusmetį, vienerius ar dvejus metus, ir įmokos mokamos kiekvieną mėnesį tą pačią dieną. Jei pasiėmėte paskolą, kurią turite grąžinti vienu pavedimu, ją paprastai leidžiama prasitęsti, tačiau ilgalaikių paskolų, kurios įmokos mokamos kas mėnesį, prasitęsti negalėsite. Maža to, jei vėluojate, paskolą suteikusi bendrovė gali pareikalauti grąžinti visą sumą anksčiau laiko. Kad to išvengtumėte, įvertinkite, kurią dieną tikrai galėsite pervesti įmoką, ir stenkitės nevėluoti.

Ilgalaikių paskolų nevertėtų imti tiems, kurie nėra užtikrinti, kad visą paskolos terminą turės stabilias pajamas.
Prieš imdami paskolą internetu, gerai įvertinkite, ar tikrai labai reikia pinigų, ir tik tuomet imkite paskolą. Niekam ne paslaptis, kad svetimi pinigai daug greičiau išleidžiami nei savi, tad atminkite, kad paskolą Jums reiks grąžinti. Paskolos internetu kartais gali būti tikras išsigelbėjimas, tačiau derėtų įvertinti galimybes grąžinti bei nevėluoti paskolos grąžinti sutartu laiku.