Įvairenybės

Paskolos su uzstatu

Paskolos su užstatu – pasveriantiems savo galimybes

Paskolos su uzstatu
Paskolos su uzstatu

Paskolos su uzstatu populiarios nuo seniausių laikų. Kadangi skolinti pinigus būdavo  rizikinga, vertingas užstatas garantuodavo jų grąžinimą. Laikai keičiasi, tačiau paskolos rinkoje ne tik išlieka, bet ir stebimas milžiniškas jų augimas. Paskolų priežastys gali būti įvairios: turtui įsigyti, smulkiajam verslui, apmokėti už mokslą, gydymą, paslaugas, įvairioms asmeninėms išlaidoms ir kitoms reikmėms. Kas paskolą gali suteikti, kaip ją gauti ir galų gale – neapsigauti?

Paskolų su užstatu išdavimas banke

Paskolos su uzstatu yra išduodamos kiekviename Lietuvoje veikiančiame banke. Prieš vykstant į artimiausią banko padalinį, pasiskambinkite banko darbuotojui arba panaršykite internete, kokie dokumentai, imant paskolą su uzstatu, jums bus reikalingi. Banko paskolos su uztatu privalumas tas, kad jos suteikiamos didesnėms sumoms. Reikia atvykti į bet kurį banko padalinį, pateikti paraišką, kitus reikiamus dokumentus ir palaukti, kol jūsų asmeniniai duomenys bus įvertinti. Banko konsultantas, apžvelgęs jūsų pajamas, užstatą ir paskolos mokumą, įvardija paskolos dydį arba dėl akivaizdžių priežasčių atmeta jūsų paraišką. Jeigu banke nepavyko gauti paskolos su uzstatu, nenusiminkite, išbandykite kitas rinkoje veikiančias kompanijas. Kadangi tokio tipo paslaugos reikalingos, Lietuvoje veikia ne kelios, bet kelios dešimtys kreditus išduodančios bendrovės.

Paskolų tipai

Dažniausiai išskiriami du paskolų su uzstatu tipai: tai busto paskolos su uzstatu ir vartojamosios paskolos su uzstatu. Nuosavo būsto pirkimas lietuviams – šventas reikalas. Tai supranta ir kredito bendrovės. Todėl šiam tikslui paskolos išduodamos daug lengviau, o besiskolinantys į jas žiūri kur kas atsakingiau. Didžiausia būsto paskolų klientų dalis – jaunos turtingų tėvų šeimos, kurios trokšta pabėgti nuo tėvų ir pradėti savarankišką gyvenimą. Tačiau šiais laikais jaunimas elgiasi ypač sumaniai: nebėga imti paskolos, vos pamatę patrauklią kredito įmonės reklamą, tačiau stebi būstų paskolos pigimų tendencijas. Kada šis balansas atrodo patraukliausias, tik tada ryžtasi praverti kreditorių duris. Visai kitaip elgiasi vartojamųjų paskolų gavėjai. Ši žmonių grupė neatsilaiko vartotojiško tipo prekėms. Dažniausiai tai žmonės, kurie nori gyventi šia diena ir gyventi pasiturinčiai. Jie įsigyja prabangos prekių, kitų brangių daiktų, kurie linkę labai greitai nuvertėti. Šios paskolos su uzstatu suteikiamos gana lengvai, tačiau grąžinamos bene sunkiausiai. Pinigai paleisti vėjais,  taip greitai kaip norisi nesugrįžta.

Kaip pinigų gauti greitai ir patogiai

Daugelis prekes parduodančių ar paslaugas teikiančių įmonių savo verslą vysto ne tik pardavimo salėse ar ofisuose, bet ir internete. Paskolos su uzstatu internetu – taip pat ne išimtis. Internete pateikiama išsami informacija, kaip nekeliant kojos iš namų, gauti nemažą sumą pinigų. Tikriausiai nesugaišite nei valandos, pateikdami reikiamus duomenis. Visų pirma, reikės užsiregistruoti, pateikti paraišką ir laukti atsakymo. Galbūt nustebsite, kad paskolos internetu gali būti suteikiamos netgi tą pačią dieną. Todėl ne be reikalo jos kartais vadinamos greitos paskolos su uzstatu. Liaudies išminti sako: laikas – pinigai. Tad internetu suteikiamos paskolos su užstatu pateisina šį posakį.

Kas gali gauti paskolą su užstatu?

Paskolą, įkeičiant nekilnojamąjį turtą, automobilį, žemės sklypą ir pan. gali gauti vyresni asmenys nei 18 metų. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad gali būti tikrinami jūsų duomenys apie ankstesnius įsiskolinimus bei turimus įsipareigojimus. Jeigu esate užsikrovęs didžiulę paskolų naštą, turite kitokių skolų, tai gali būti kriterijai, lemiantys neigiamą kreditorių atsakymą. Paskolos su uzstatu – puiki galimybė gauti pinigų, tačiau tik atsakingiems ir mokantiems save kontroliuoti asmenis.