Įvairenybės

Paskolos

Didžiausios gyvenimo šventės, privedančios prie paskolos

Kartais paskolos  yra imamos ne tik tuo tikslu, kad įsigyti kažką labai svarbaus, būtino ir neatidėliotino. Kartais paskolos su uzstatu liudija apie labai stiprų žmogaus polinkį švęsti. Keistas žmonių gyvenimo bruožas – kartais kenčiame dantis ant šakos pakabinę, o kartais kaip tikri švaistūnai viską metame, pasiimame paskolos internetu suteikiamus pinigus ir per akimirką virtę Pelenės baliaus dalyviais paliekame sustingusius moliūgus prie pilies vartų – įsisukame į šventinį  sūkurį. Tad žvilgtelkime, kokios progos priverčia išlaidauti taip, jog tenka net skolintis pinigų?

Išleistuvės

Paskolos studentams kartais suteikiamos visai ne dėl poreikio įsigyti pigiausių makaronų pakelių spintą, užpildyti šaldytuvo turinį ar susimokėti už brangiuosius mokslus Lietuvoje. Kartais šie pinigai reikalingi puošniai ir prabangiai šventei – išleistuvėms arba, kitaip sakant, universiteto pabaigtuvėms. Paskolos studentams suteikiamos lengvai ir paprastai, todėl šventė visada būna pavykusi.

Itin dideles sumas išleidžia merginos, ypač tos, kurioms labai rūpi išvaizda. Kartais nuomojamos prabangios suknelės, perkama avalynė, einama į grožio saloną. Tai kainuoja nemažus pinigus, ypač jeigu pasalugas teikia labai gerai žinomos firmos ir visa tai atliekama sostinės centre, piko metu. Tad nenuostabu, kad paskolos nuo 18 metu tampa reikalingos norint atrodyti stulbinančiai.

Vestuvės

Kita gyvenime kone didžiausių išlaidų pareikalaujanti šventė yra sutuoktuvės. Per vestuves kainuoja viskas, ir apie tai yra net filmai statomi ir kuriami. Paskolos dirbantiesiems gali būti suteikiamos bebeik visose sferose, rengiantis tobulai sutuoktuvių šventei. Visų pirma, nuotakos suknelė, ar pagalvojate, kiek daug ji kainuoja? Jeigu tik leidžia paskolos gavimo salygos,  renkamės kuo originalesnę, stilistų ir dizainerių sukurtą suknelę, bandome nustebinti ir priblokšti visus aplink vaikštančius ponus ir ponias.

Suknelė salone turi vieną kainą, suknelė pas siuvėją – trigubą. Jeigu renkamės iš vardinės kolekcijos, tada apskritai didėja rizika, jog skolos lapelis  pasipildys itin apvaliomis sumomis. Tačiau ne tik suknelė verta grieko. Per vestuves reikia nusamyti muzikantus – o norisi kuo geresnių, madingesnių, ir prie kalbos, ir prie muzikos. Jeigu samdome gerus vestuvių muzikantus, o šventė vyksta kitų švenčių piko metu – greitos paskolos  čia tikrai taip pat gali prireikti, o gal būt be jos net išvis neišsiversime.

Laidotuvės

Taigi dvi šventės – vestuvės ir laidotuvės – yra tos, kurios verčia kai kurių įstaigų ekonomiką pasipildyti itin didelėmis sumomis. Laidotuvės, tarsi savaime iš kažkur suorganizuojamas dalykas, iš tiesų dėl savo tradicijų, ir dėl svečių gausos bei noro padaryti jiems įspūdį, taip pat tampa, kad ir nelabai linksma, bet labai liūdna švente. Paskolos čia reikėtų bent penkių tūkstančių litų – tiek kainuoja suorganizuoti minimalias laidotuves. Tačiau jeigu palydimas asmuo turėjo labai labai daug draugų ir giminaičių, jums prireiks didesnės salės, dailesnio karsto, rimtesnių iškilmių, gausesnių gedulingų pietų. Tada ir paskolos suma pasikeis.

Krikštynos

Gimimas ir mirimas – du didžiausi pasaulio stebuklai, mūsų gyvenimo atkarpos žymekliai. Jie taip pat pareikalauja nemažų lėšų, o kartais ir paskolos priverčia griebtis. Tad jeigu savo mielai atžalėlei organizuojate krikštynas, jums tikrai kainuos maistas, salė, kurioje vyks pobūvis. Taip pat labai dažnai mamytės nori savo viaką papuošti itin dailiais originaliais ir išskirtiniais drabužėliais. Jeigu juos kuria dizaineris – vadinasi, jums reikės dar daugiau pinigų.

Be to, norėsite ir atitinkamai paruošti visas erdves, kuriose lankysis svečiai. Taip pat užsakyti maistą, prabangius pietus bei visą pobūvį. Paskolos prireikti gali ir tada, kai skaičiuosite savo biudžetą, ir psisiminsite, kad dar nesumojote už mišias.