Paskolos

Paskolų rūšys

Prieš 6 metus mūsų finansinėje rinkoje išplito paskolos internetu. Pradžioje žmonės į tai žiūrėjo palyginus skeptiškai, bet pradėjus naudotis iškart išpopuliarėjo ir turėjo pasisekimą. Pradėjo kurtis vis naujos ir naujos įmonės teikiančios paskolos internetu. Didėjant paklausai, didėja iš pasiūla.Atsirado vis naujų paskolų rūšių, kas nežinote apie, tuomet jums padėsite sužinoti. Kokios gi būna paskolų rūšys?

Sms kreditai, tai viena iš naujausių paskolų rūšių. Ar anksčiau galėjo kas pagalvoti, kad bus taip lengva gauti paskolą? Užtenka parašyti sms žinutę dėl paskolos gavimo ir pinigai pervedami jums tiesiai į banko sąskaitą. Tokia naujovė sms kreditai tapo gan populiari tarp visų skolintojų.

Greita paskola vienas iš greitųjų būdų gauti paskolą. Galima gauti banko pavedimu arba grynaisiais pinigais, viskas priklauso nuo to kur kreipsitės. Jeigu sugalvojote imti paskolą internetu, tuomet pinigus perves į Jūsų banko sąskaitą komerciniame banke, o jeigu kreipsitės į kokį prekybos centrą, tuomet galėsite gauti grynaisiais pinigais. Grynaisiais galima gauti iki 5000 litų, didesnės sumos jau pervedamos pavedimu.

Būsto paskola, be kurios neapseina nė viena jauna šeima norinti įsigyti savo nuosavą būstą. Deje, bet tokias paskola galima gauti tik banke, daugiau niekas nesuteikia tokių paskolų. Jeigu jums prireikė būsto paskolos, tuomet kreipkitės į artimiausią banko skyrių, banko konsultantai mielai atsakys į jūsų klausimus, padės visais klausimais.

Paskolos studentams, tai tik studentams prieinama paskola, kurios tikslas patenkinti studentų gyvenimo sąlygas, leisti jiems sumokėti už mokslus. Šios paskolos pinigais galima disponuoti kur nori.

Kreditas tai piniginė paskola, kurią norint įvykdyti reikia mokėti atatinkamo dydžio palūkanas. Kreditas piniginė prievolė, kuris suteikiamas banke, kredito bendrovėse. Toks kreditas turi kelias formas kaip: mikrokreditas, vartojimo paskola, sindikuota paskola, trumpalaikė paskola.