Verslas / Ekonomika

Pastolių nuoma ir pardavimas

Bet kokie statybos,  renovavimo ar rekosntrukcijos darbai tiesiog negalimi be statybinių pastolių. Darbai dideliame aukštyje yra  pavojingi, nes dažnai dirbama ne pačiomis geriausiomis lauko sąlygomis. Lietus, šaltis neretas svečias Lietuvoje, o tai itin apsunkina darbus atvirame ore.

Todėl renkantis pastolius turite būti itin atidūs ir atsakingi.  Tik taip galėsite užtikrinti  ne tik puikią savo darbo kokybę, bet ir dirbančių žmonių saugumą.

Pastolių pasirinkimas yra nemažas, todėl rinkdamiesi atkreipkite dėmesį į keletą svarbių kriterijų:

–        Saugumas. Tai vienas iš svarbiausių pasirinkimo kriterijų. Aliuminiai pastoliai, kuriuos pasirinksite turi užtikrinti patį didžiausią, koks tik  yra įmanomas, saugumą. Todėl geriau rinkitės žymesnių firmų pastolius. Visame pasaulyje puikiai žinomi Custers® pastoliai suteikia išskirtinį saugumo ir patikimumo lygį,

–       Kokybė. Rinkitės tik tuos pastolius, kurie atitinka Europos Sąjungos standartus. Apie tai liudija gamintojo sertifikatai. Todėl jei nuomojatės ar perkate pastolius būtinai prašykite atitinkamų dokumentų, kad įsitikintumėte gaminio kokybe.

–       Patogumas. Jūs tik apsidžiaugsite, jei pasirinkiste tuos pastolius, kurie yra lengvai sumontuojamai ir nesunkūs. Jei pasirinksite sunkius ir sudėtingai montuojamus pastolius, teks ne vieną valandą prakaituoti prie montavimo instrukcijos. O kuo didesnės laiko sąnaudos, tuo didesni jūsų darbo kaštai. Pastolių aukštas komforto lygis taip pat yra būtinas, dirbant tiek mažame, tiek dideliame aukštyje.

Turbūt žinote, kad kokybiški ir aukštus kokybės standartus atinkantys pastoliai yra pakankamai brangūs ir  norint juos įsigyti, reikalingos nemažos investicijos. Todėl mes  padėsime išspręsti šią problemą, pasiūlydami pastolių nuomos paslaugą. Pastolių jums nereiks pirkti, mes jums išnuomosime už patrauklią kainą.

Kodėl  verta nuomotis pastolius?

Nuomodamiesi pastolius jūs išspręsite ne vieną problemą;

–       Sutaupysite, nes nereikės investuoti didelės sumos į kokybišką statybinę įrangą.

–       Turėsite kokybiškus, visus saugos reikalavimus atitinkančius pastolius, todėl nebus pagrindo nerimauti dėl dirbančių žmonių saugumo.

–       Nereikės rūpintis sandėliavimu, inventorizacija ir kitais administraciniais reikalais.

Mūsų siūlomus pastolius galite rinktis iš plataus asortimento:

–       Darbinis pastolių aukštis nuo 4 iki 14 metrų;

–       Plotis – 0.70 arba 1.30. Ilgis 1.80 arba 2.50.

Visi Custers® pastoliai pagaminti iš aukštos klasės aliuminio, kas garantuoja jų lengvumą ir tuo pačiu tvirtą konstrukciją. Saugumą užtikrina pastolių stabilumas ir jų pertvarų tvirtumas. Pastoliai gali būti greitai surenkami, todėl pasieksite norimą aukštį nesugaišdami daug brangaus laiko, o dirbti galėsite saugiai savo aplinkoje. Savo kokybę Custers® garantuoja, atitinkantys visus Europos sąjungos nustatytus standartus. Tai lemia žmonių pasitikėjimą ir kokybiškai atliktas paslaugas.

Koks minumalus nuomos periodas?

Minimalus nuomos periodas yra ne mažesnis nei 5 darbo dienos

Ar įmanomas pastolių pristatymas į darbo vietą?

Taip mes galime pristatyti pastolius į jums reikalingą darbo vietą už papildomą mokestį.

Mūsų įmonės ekspertai maloniai patars,  suteiks jums visą reikalingą informaciją ir  kvalifikuotai atsakys į dominačius klausimus.

http://msprendimai.lt