Įvairenybės

Patarimai ieškantiems darbo: kokį darbą pasirinkti ambicingiems ir komunikabiliems žmonėms?

Beveik kiekvienam iš mūsų yra tekę sulaukti pasiūlymo užsisakyti paslaugų arba įsigyti prekių telefonu. O gal pats neretai užsisakote greito maisto į namus penktadienio vakarą, kuomet nebeturite jėgų gaminti vakarienę?
Dažniausiai žmogus, kuris priima Jūsų užsakymą arba siūlo paslaugą pats, būdamas anapus ragelio spinduliuoja gera nuotaika ir stebina maloniu rūpesčiu. Kartais tarsi jauti, kad su Jumis nuoširdžiai kalbantis pašnekovas iš tiesų šypsosi. Nejučia gera jo nuotaika teigiamai nuteikia ir Jus.
Susipažinkite – Jus aptarnavo pardavimų vadybininkas. Prekyba telefonu Lietuvoje nėra naujiena, o siūlomų paslaugų ir prekių spektras yra pats įvairiausias. Jei esate ambicingas ir komunikabilus – toks darbas Jums gali puikiai tikti. O ar kada mąstėte, ar toks darbas Jums patiktų?
Kaip komunikabilumas praverčia dirbant skambučių centre?
Skambučių centre dirbančio pardavimų vadybininko pagrindinis tikslas yra profesionaliai suteikti klientui aktualią informaciją apie prekes ar paslaugas ir, žinoma, jas parduoti. Jei Jums paprasta bendrauti su nepažįstamais žmonėmis, mėgstate susipažinti ir dažnai pats užmezgate smagų pokalbį – tapę pardavimų vadybininku Jūs puikiai save realizuosite! Čia galėsite išnaudoti savo iškalbos meną ir turėsite žymų pranašumą. Taip, kalbame apie pinigus, kuriuos užsidirbsite tiesiog plepėdamas! Savybė laisvai ir drąsiai bendrauti su bet kokiu žmogumi jo net nematant, nežinant, ką šis apie tave galvoja, yra ypač vertinga. O gebėjimas įtikinamai pristatyti prekę, apie kurią žmogus nėra net girdėjęs, yra menas.
Šis pardavimų menas yra naudingas ir profesiniame, ir asmeniniame gyvenime. Dirbdami tokį darbą žmonės dalyvauja nuolatiniuose mokymuose, gauna daug naudingos informacijos apie vykstančias akcijas, klientų aptarnavimo subtilybes. Asmeniniam pardavimų vadybininko gyvenimui aktualu tai, kad jis išmoksta palaikyti pokalbį bet kokioje diskusijoje, įgyja vertingų bendravimo su įvairiais žmonėmis įgūdžių, perpranta ne vieną psichologinį bendravimo niuansą.
Atkaklumas pasiteisina
Žinoma, situacijų būna įvairių. Nelaiku užkluptas žmogus gali susierzinti, tačiau neišklausydamas pardavimų vadybininko, jis taip ir nesužino apie ekonomiškai naudingą pasiūlymą. Vadybininko atkaklumas leidžia nenuleisti rankų ir išsaugant gerą nusiteikimą pasiekti aukštesnių rezultatų – užsidirbti daugiau.
Kodėl svarbu palaikyti gerą nuotaiką?
Gera nuotaika, pozityvus nusiteikimas prieš darbo dieną turi įtakos ne tik mūsų sveikatai. Tai padeda išlikti džiugiam ir koncentruotis į teigiamus dalykus. Dėmesys ir pagarba klientui, sugrįžtantys patenkinto žmogaus atsiliepimai visada nuteikia maloniai. Tokio pobūdžio darbe tai nutinka dažnai – juk pasiekus pagrindinį tikslą, patenkinus žmogaus poreikius, jis atsilygina ne vienu geru žodžiu, glostančiu pardavimų vadybininko savimeilę. Į draugišką kolektyvą patekęs naujas žmogus ir pats kiekvieną dieną į darbą ateina su pakilia nuotaika ir šypsena! Nes tai išties užkrečia.
Kuo įdomus pardavimų telefonu vadybininko darbas skambučių centre?
Dirbdamas skambučių centre būsite apsuptas malonių ir energingų žmonių, orientuotų į rezultatą. Gausite daug naudingų pardavimo meno žinių, išmoksite patraukliai ir vaizdžiai pristatyti prekę jos nematančiam žmogui.
Vieniems aktualu tai, kad pakankamai lankstus darbo grafikas leidžia planuoti savo laiką, tuo pačiu metu studijuoti, užsiimti savo hobiu ar kita veikla. Tai gana dinamiškas gyvenimo būdas. O dar kiti skambučių centro darbuotojai neįsivaizduoja darbo be motyvacinių programų, kolektyvo varžybų žaidimo forma.
Tai darbas moderniame skambučių centre, naudojantis šiuolaikinėmis priemonėmis, siekiant vis aukštesnių tikslų įsiliejus į didelę, šaunią, vieningą komandą!

TESTAS: Ar Jums patiktų dirbti skambučių centre?
• Ar mėgstate bendrauti? TAIP
• Ar esate draugiškas ir malonus net su nepažįstamais žmonėmis? TAIP
• Ar Jums lengvai pavyksta užmegzti naujas pažintis? TAIP
• Ar esate ryžtingas ir siekiate savo tikslo? TAIP
• Ar norėtumėte dirbti su kompiuteriu? TAIP
• Ar Jums aktualus lankstus darbo grafikas? TAIP
• Ar Jūs norėtumėte būti atsakingas už savo, bet ne kitų žmonių darbą? TAIP
Jei į tris ar daugiau klausimų pasirinkote atsakymą „TAIP“ – sveikiname, Jūs turite daug šansų tapti mūsų skambučių centro komandos nariu! Kviečiame susisiekti su mumis nieko nelaukiant žemiau nurodytais kontaktais.

UAB STUDIO MODERNA, Lietuvoje sėkmingai veikianti jau 8-erius metus, nuolat ieško komunikabilių, savimi pasitikinčių žmonių, nepriklausomai nuo amžiaus ar lyties. Šiuo metu įmonėje sėkmingai dirba virš 500 darbuotojų. Laukiame Jūsų gyvenimo aprašymo el. paštu jolanta.stuckaite@studio-moderna.com.