Laisvalaikis / Pomėgiai

Patarimai ką dovanoti

Ne už kalnų didžiosios žiemos ir net visų metų šventės. Argi ne puiku būtų joms pasiruošti šiek tiek anksčiau? Juk tie lakstymai per parduotuves likus vos porai dienų iki šv. Kalėdų tikrai labai vargina ir dažnai kelia stresą. Vieni šiai progai ruošiasi kone metus, o kiti tiesiog verčiasi per galvą paskutinėmis akimirkomis. Toks beatodairiškas lėkimas sukelia nemažai papildomo streso netik piniginei, bet ir organizmui.

Geras pasiūlymas yra pradėti ruoštis šventėms jau dabar! Be abejo nereikia nuo pirmos dienos veržtis į parduotuves ir šluoti visko, kas pasitaikė po ranka. Pradžiai užteks ir to, kad ramiai atsisėdę sugalvosite sąrašą žmonių, kurie šiais metais nusipelnė būti nustebinti šaunia dovana. Taigi pirmiausiai, ką derėtų padaryti, tai pasiėmus balto popieriaus lapą surašyti pretendentų į dovanas sąrašą. Kitas žingsnis bus dovanų idėjos ir įvairių variantų apsvarstymas. Žinoma, derėtų nepamiršti ir nustatyti kokia pinigų suma šiai šventei Jums nebūtų didele našta piniginiu atžvilgiu.

Kai jau sąrašas su vardais ir numatomomis dovanomis bus parengtas – Jūs pasiruošę keliauti į parduotuves. Sakote, kad ne viskas iš pirmo karto taip paprasta? Trūksta išmonės ar laiko? Nesugalvojate pačios originaliausios dovanų idėjos? Visa tai tikrai ne bėda, nes dar turite laiko jei viskam pradėjote ruoštis iš anksto. Kitu atveju Jums pravers keletas patarimų.

Dažniausiai ką padovanoti mamai ar geriausiai draugei jau žinome. Tačiau fantazijos pritrūksta su vyriškomis dovanomis. Taigi keletas patarimų apie tai, kokios dovanos vyrams jų nenuviltų ir anaiptol, suteiktų daug džiaugsmo. Visus šiuos patarimus galima pritaikyti įvairioms progoms: gimtadieniams, šv. Kalėdoms, vardadieniams ar tiesiog tuomet, kai norėsite padaryti staigmeną ir nustebinti mylimą žmogų.

Taigi dovanos vyrams gali būti tiek praktiškos, tiek smagios ar net seksualios. Visa tai šiek tiek priklauso ir nuo to, kiek tam galite išleisti pinigų. O jei jau prakalbome apie piniginius reikalaus, tai ar ne šauni dovana būtų stilinga, klasikinė ar žaisminga ir jaunatviška piniginė? Šiais laikais daug kas turi begales dažnai naudojamų vizitinių kortelių. Taigi dovanų idėjos vyrams gali būti odinis dėklas šiems mažiems ir svarbiems popierėliams susidėti.

Galbūt Jūsų džentelmenas dažnai nešioja klasikinius rūbus ir kostiumus? Tokiu atveju gera dovana būtų klasikinis, odinis diržas su įmantria sagtimi. Ne ką mažiau šaunesne dovana tokiam vyrui būtų stilingas kaklaraištis, o gal net žaisminga varlytė? O gal elegantiškas rašiklis meilės laiškams ar svarbiems dokumentams pildyti?

Ech, o kuri moteris nesidžiaugia kai mylimas ar gerbiamas žmogus skaniai ir prabangiai kvepia? Sakysite, kad kvepalai – subtili dovana ir ją išrinkti nėra labai lengva? Pabandykite prisiminti kokiais kvepalais žmogus kvėpinosi iki šiol ir pasikonsultavę su pardavėjais tikrai išrinksite šaunią dovaną. Jei užkluptų lietus, o taip gyvenime tikrai gali pasitaikyti net ir tiems, kurie beveik nesiskiria su savo automobiliais, tikrai praverstų geras, didelis skėtis. Juk net ir žiemą po juo smagiau, kai iš dangaus pradeda birti purios snaigės.

Jei manote, kad tokios dovanos kiek oficialios, padovanokite chalatą. Minkštą, švelnų ir šiltą chalatą, su kuriuo apsigaubęs vėsų rudens vakarą tas žmogus Jums tikrai dar ne kartą padėkos. O jei mėgstate tokiam darbui išnaudoti savo rankas, tai atsiveria dar didesni dovanų idėjų labirintai. Galite numegzti artimam žmogui šaliką, pirštines ir net kepurę. Originalus kaklaraištis su kalėdine atributika taip pat gali būti tinkama dovana Jūsų mylimajam. Viskas kas padaryta su meile ir dar savo pačios rankomis teiks dvigubą džiaugsmą tiek tam kuris dovanojo, tiek tam, kuris ta dovana džiaugsis dar ilgai.

Taigi linksmų artėjančių švenčių ir visai nesvarbu ar tai bus šv. Kalėdos ar gimtadienis. Pasirūpinkite dovanomis iš anksto ir išvengsite papildomo streso! O pačios geriausios dovanų idėjos ateis su laiku.