Paskolos

Patikimiausios kreditų bendrovės

Apie greituosius kreditus ar paskolas internetu žino kone kiekvienas pilnametis (ir ne tik) Lietuvos gyventojas. Vieni jų su paskolomis jau susidūrę, kiti apie jas galvoja, dar kitiems tai atrodo lyg didžiausia nelaimė. Bet kuriuo atveju, žinoma, kad tokia paslauga egzistuoja ir akivaizdu, kad ji vis dar reikalinga, tačiau kaip išsirinkti tinkamiausią kredito pasiūlymą?

Visų pirma, labai svarbios yra pačios kreditų bendrovės. Visuomet reikėtų atkreipti dėmesį į tos bendrovės įvaizdi, jos socialinę atsakomybę, o ne tik žiūrėti į palūkanas ir kitus mokesčius. Kai kurios greitųjų kreditų bendrovės garsėja kaip itin griežtos, kitos – gerokai draugiškesnės savo klientams, padedančios net ir tada, kai nepavyksta laiku grąžinti paskolos ar užklumpa kitos netikėtos bėdos. Tačiau kaip žinoti, kuri bendrovė yra kuri?

Renkantis savo kreditų bendrovę reikia žiūrėti į tai, kokia veikla ji dar užsiima. Jei bendrovė tik teikia paskolas ir aktyviai reklamuojasi internete, viešajame transporte ar bet kurioje kitoje reklamos vietoje – tokiai bendrovei svarbiausias tik pelnas. Tuo tarpu kitus bendrovės sugeba nušauti du zuikius vienu metu ir ne tik reklamuojasi, bet ir padeda žmonėms, steigia pagalbos fondus, investuoja į akcijas, kurių metu remiami sunkiau gyvenantys asmenys, organizuoja įvairaus pobūdžio renginius. Tokios kreditų bendrovės yra socialesnės, dažnu atveju jos atlaidžiau žiūri į klientus ištikusias bėdas, todėl ir skolintis iš tokių bendrovių gali būti naudingiau, tiesa, ne visuomet pigiau.

Taip pat labai svarbu rinktis patikimą, patvirtintą kredito bendrovę. Tik Lietuvos banko patvirtintos ir savo veiklą legaliai vykdančios kreditų bendrovės gali suteikti paskolas. Be to, jei bendrovė nepriklauso jokioms asociacijoms, nebendradarbiauja su kitomis kreditų bendrovėmis ir įtartinai vertiną mokumą – galima tikėtis ir nesąžiningų sutarties sąlygų, todėl jei jau susižavėjote nelabai žinomos, įtartinos bendrovės paslaugomis – labai atidžiai išsistudijuokite Jums pateikiamą sutartį, nepasirašykite jei kyla neaiškumų, o verčiau pasidomėkite papildomai, pasikonsultuokite su labiau nusimanančiais asmenimis, kreipkitės pagalbos į šioje srityje besispecializuojančias įstaigas, kurių didžioji dalis su greitaisiais kreditais susijusiais klausimais konsultuoja nemokamai arba tik už simbolinį mokestį.

Skolinkitės atsakingai net ir tada, jei Jums pinigų reikia labai skubiai, menkiausia žiopla klaida gali kainuoti labai brangiai ir kankinti Jus labai ilgą laiką.