Pirkiniai / Paslaugos,  Verslas / Ekonomika

Patogūs kilnojami reklamos „ginklai“

Daugeliui mūsų tenka keliauti verslo reklamos tikslais, tuomet kartu su savimi vežamės reklamos medžiagą ir įrangą. Priemonės – mūsų pagalbininkai, leidžiantys greitai ir paprastai pateikti visą informaciją susijusią su reklamuojamu produktu ar paslauga. Ne veltui šiandiena tokie keliautojai vadinami  “kelių kariais“, apsiginklavusiais netradiciniais reklamos „ginklais“. Didelę dalį laiko jie praleidžia automobiliuose, traukiniuose ar lėktuvuose, taip pat viešbučiuose, konferencijų salėse?

Mūsų įmonė yra pasirengusi  padėti. Gal būt Jūs ieškote greitai ir lengvai išskleidžiamų stendų-ekranų, kuriuos galite pervežti kartu su savimi ir naudoti mažų biurų bei konferencijų salėse. Jeigu Jums reikalingas šiek tiek išsamesnis pristatymas, didesnėje erdvėje, tokiu atveju turėtumėte ieškoti šiuos reikalavimus atitinkančios įrangos:

  • Mobilumas
  • Greitas surinkimas ir išmontavimas
  • Ilgaamžiškumas – garantija 10 metų!
  • Patrauklumas
  • Ekonominis veiksmingumas

Pateikiame įrangos naujoves, taip pat populiariausio asortimento apžvalgą. 

Populiariausias – „BannerUp Plus“

Šis įrenginys mėgstamas profesinių kelionių „draugas“! Visų pamėgtą 88 cm  pločio ekspozicinį įrenginį galite įdėti į skrydžio bagažą, nes kasetės apsauga garantuos puikų plakato transportavimą į numatytą renginį.

Ištraukiamo BannerUp Plus stendo kasetė.

Stendą akimirksniu ištrauksite iš kasetės.

Patentuotas Mark Bric išradimas yra unikalus, nes leidžia naudoti skirtingus plakatus toje pačioje kasetėje. Plačiau>>>

Brošiūrų stovas SwingUp

Tiesiog išpakuokite, pakelkite ir jau parengtas SwingUp reklaminės literatūros stovas.

Apie SwingUp Plačiau>>>

Taip pat turime daug kitų mobilios įrangos produktų: plokščių stendų, tarp kurių Flexiframe FoldUp arba plastiškų SnapUp (pop-up stiliaus) sienelių.

 Flexiframe stendai

Profesionaliai sukurta Flexiframe plastiko rėmų sistema leidžia padaryti didelį reklamos poveikį už labai priimtiną kainą,

Sistemą susideda į transportinius krepšius, ją lengva surinkti, pervežti, eksponuoti. Plačiau>>>

SnapUp stendai

Didelio formato konstrukcija tinka besiūlei grafikai eksponuoti.

Su „Velcro“ danga stendas tampa patogia praktine priemone.

SnapUp „Elegance“ Naujiena!

SnapUp „Elegance“ yra kitoks PopUp stendo modelis tiesiomis arba lenktomis kraštinėmis ir papildoma įmontuojama įranga: tvirtinamas ekranas, mini-stalelis, LED šviestuvai. Plačiau>>>

Universali transportavimo dėžė: pervežant talpina plakatus ir konstrukciją, dangtis tampa patogia pakyla, stende ji virsta info-baru. Plačiau>>>

Jei  tikrai norite sugalvoti kaip išeiti iš parodų apribotos „dėžutės“, galite apsvarstyti naujus ISOframe sistemos pasiūlymus.  Tai pirmoji pasaulyje visiškai lanksti ekspozicijų siena.

ISOframe stendai

GREITAI, LENGVAI, LANKSČIAI!

ISOframe Wave parodų įrangą yra taip paprasta naudoti, kad galite sustatyti ją patys. Sistemos galimybės leidžia sukurti svaiginančius PARODŲ STENDUS.

Kiekvienas per 12 minučių gali surinkti aštuonių dalių sienelę.

Patentuota FASTclamp jungtis palengvina surinkimą ir eksponavimo efektyvumą. Plačiau>>>

Prisistatymų stalelis yra surenkamas labai paprastai.

Foto: A. Stulginskio Universiteto stendas iš ISOframe sistemos prieš parodą. „Mokymasis studijos karjera 2013″ Vilnius. Šį stendą 2 studentai surenka patys per 1 valandą.

EGO stendai

Iš EGO sistemos gali būti sumontuoti beveik bet kokio dydžio ir konfigūracijos  stendai. Nežiūrint dydžių jų surinkimo sistema yra labai paprasta, renkama be įrankių, naudojant tik tris pagrindinius komponentus. Visą stendą sutalpinsite į lengvąjį automobilį ir patogiai nugabensite.  Plačiau>>>

EGO sistemos transportavimo dėžė. Įrangos surinkimas be įrankių.

Visos šios sistemos yra sukurtos ir skirtos Jums įvairiems mobiliems Jūsų verslo poreikiams.

Jų ištobulintas dizainas pritaikytas parodų, konferencijų ir reklamos renginių dalyviams taip, kad ją galima būtų greitai surinkti, taip pat taupyti savo laiką medžiagos pateikimui ir gabenimui.

Nesvarbu, ar esate vienišas „kelių karys“, keliaujantis po verslo pasaulį ar didelė dalyvių grupė Jums reikia patogių kelionės įrankių.

 Siūlome rinktis kokybišką, ilgai ir patikimai tarnaujančią Mark Bric reklamos įrangą.