Sportas

Pavasaris su šypsena

Kaip greitai atėjo pavasaris! Atrodo užteko vos dienos ir upėse pajudėjo ledai. Pavasaris sunaikino žiemos likučius per kelias akimirkas, kad taip greitai pavyktų atsikratyti ir žiemos vakarais valgytų ledų sankaupų nuo kūno…

Deja. Sakoma „kaip šauksi, taip atsilieps“. Taigi jei visą šaltąjį sezoną niūrias dienas skaidrinote gabalėliais šokolado ir šaukšteliais ledų ir visai nekreipėte dėmesio į apvalėjančias savo kūno formas, tai šiuo metu jau turbūt jaučiate nubundant iš saldaus miego savo sąžinę, kurios kalba bus celiulitas ir mažoki drabužiai spintoje. Tačiau panikuoti tikrai nereiktų. Nedideli svorio pokyčiai yra normalu, tačiau jei nešiojami drabužiai pasikeitė per porą dydžių, kuo skubiau reikėtų apsilankyti pas gydytoją. Dideli ir staigūs svorio pokyčiai dažnai yra ligos požymiai, o su sveikata juokauti nederėtų. Bet šis straipsnis ne apie tai.

Žiemos miegas veikia ne tik kai kuriuos gyvūnus, bet ir žmones. Žinoma pastarieji neįminga iš sausų žolių ir lapų įrengtuose urvuose, tačiau rečiau nei vasarą užsiima energijos suteikiančia veikla, rečiau vaikščioja pėsčiomis ar kitaip aktyviai leidžia laiką. Vėsus ir šaltas oras dažnai tarsi įkalina mus savo pačio namuose ir tas kelias valandas po darbo dienos praleidžiame ne vaikščiodami gamtoje, o tingiai apsikloję šiltais pledais prie televizoriaus. Taigi visai nenuostabu, kad atėjus pavasariui pastebime savo tingėjimo pasekmės. Taigi nuo ko pradėti, norint pagerinti savo išvaizdą?

Nesvarbu kaip žmogus beatrodytų, visuomet žavesį sukelia jo gera nuotaika ir švytėjimas. Taigi pirmiausia ką reikia padaryti, tai gerai nusiteikti ir nepulti kaltinti dėl savo bėdų visų aplinkinių. Stenkitės užsiimti tokia veikla, kuri teiktų džiaugsmo. Darbo metu tai dažnai sunkiai suderinami dalykai, tačiau gal džiaugsmo Jums teikia kūryba, rankdarbiai, o gal pakaks šviežiai spaustų sulčių stiklinės iš ryto?

Gerai nusiteikus viskas bus lengviau: ir dirbti, ir lieknėti, o tam gali puikiai pasitarnauti treniruokliai namams. Šiandien dažnai susiduriame su laiko stokos problema. Mūsų gyvenimo tempas tapo toks greitas, kad dažnai nebeturime laiko net patys sau. Taigi kaip padėti savo kūnui nesuglebti, jei taupote savo brangų laiką ir nenorite kiekvieną mėnesį mokėti nemažus pinigus už brangius sporto klubus?

Kiek daug įvairiausių treniruoklių yra sporto klube. Kartais būna net nedrąsu jais naudotis, kol treneris nesupažindina Jūsų su veikimo subtilybėmis. Atrodytų, kad galima tokią salę įsirengti ir savo namuose ir tokiu būdu būtų išspręstos visos problemos, tačiau… Namų interjerų kūrėjai ir architektai teigia, kad sporto salė nuosavame name yra pats nereikalingiausias sprendimas. Kodėl taip yra ir ar iš tiesų tai tiesa?

Sporto klube žmogus patiria bendruomeniškumo jausmą, jis nesijaučia vienas ir veda save į priekį su kiekvienu pratimu vien todėl, kad yra dar daug tokių pat žmonių ir turbūt su tokiomis pačiomis mintimis. Būtent dėl to, kad nesijauti vienišas, kad skamba energinga muzika, ir stengiesi daugiau. Tačiau neretai išlaidos sporto klubui sudaro nemenką atlyginimo dalį. Namuose būtų sunku prisiversti pradėti sportuoti, jau vien dėl to, kad tie svarmenys ir treniruokliai niekur nedings. Taigi sporto salė namuose dažnu atveju būtų per daug didelė ir neatsiperkanti investicija. Tačiau gal įmanoma sutaupyti?

Šiandien, ypač tarp moterų, labai populiarus yra elipsinis treniruoklis. Šis prietaisas tokių liaupsių nusipelno ne be reikalo. Jo sukuriamas pasipriešinimas teigiamai veikia daugelį raumenų grupių, dėl to tai labai veiksminga priemonė norint ilgai džiaugtis ne tik vis gražėjančiu savo kūnu, bet ir mažėjančiomis išlaidomis!

treniruokliai namams