Kultūra/Menas

Paveikslai

Ar dažnai pagalvojame apie meną? Ar galime įsivaizduoti savo butą ar namus be kokių nors papildomų detalių? Namai būtų labai nuobodūs. Mums reikia gėlių, nuotraukų, spalvų. Žmogus nori jaukumo, šilumos. Tam pasitelkiamos įvairios gudrybės. Populiariausias būdas praturtinti savo kambarį yra geras kambario interjeras.

Interjeras – tai visuma būdų, kuriais praturtinama kambario erdvė. Interjero dizaineriai išnaudoja kiekvieną kambario elementą, idant šis taptų jaukus, malonus ir šiltas. Sienos, langai ir durys, bei kitos erdvės detalės gali tapti kitokios. Viskas įmanoma, tam pasitelkiami įvairūs netradiciniai sprendimai. Svarbu tai, kad būtų suderintos spalvos ir skirtingi elementai sukurtų bendrą ir tuo pačiu gražią aplinką.

Interjerą taip pat pagyvina įvairūs paveikslai. Nėra tokio namo ar buto, kuriame nerastume kokio nors paveikslo. Skiriasi tik paveikslo kaina, bei kokybė. Vieni perka paveikslus už keletą litų, kai tuo tarpu kiti perka juos už tūkstančius litų. Nors iš pažiūros atrodo, kad meno kūriniai – turtingų žmonių malonumas, bet taip nėra. Kiekvienas žmogus nori šilumos savo erdvėje. Net nuėjus į lauko tualetą galima rasti kokį nors paveiksliuką ar raižinį. Žmogus negali be meno. Mes ne gyvuliai, mums reikia ir dvasinio peno.

Jeigu ieškote kažko egzotiško, galite rinktis dabartinius paveikslus, kitaip jie vadinami modernūs paveikslai. Daugeliui žodis modernus asocijuojasi su kažkuo nesuprantamu. Ko gero dar prisimenate, kai teko pabuvoti paveikslų parodoje? Likote nesupratęs dabartinio meno. Kad ir kaip būtų, dabartinis menas gali būti suprantamas ir aiškus, tereikia pasidomėti dabartiniu menu. Internete pilna straipsnių apie modernizmą, jo kryptis ir kitas meno detales.

Jeigu jums pabodo rutina, norite kažko naujo, įsigykite paveikslą. Tai ne tik pakeis jūsų seną interjerą, bet ir įneš naujų spalvų į jūsų gyvenimą. Nieko nėra geriau, nei šaltais žiemos vakarais ant savo sienų matyti pavasarį primenančius paveikslu. Menas išlaisvina, menas įkvėpia.