El. Parduotuvės,  Pirkiniai / Paslaugos

Peteliškės – pradėkime inovatyvų verslą!

peteliskes-internetuŠių dienų Lietuvos paslaugų bei prekių rinka mane asmeniškai stebina – kone kiekvieną mėnesį į šią sferą įžengia šimtai inovatyvių kompanijų, teikiančių dar unikalesnes paslaugas. Be jokių abejonių, toks procesa galėtų būti pabrėžiamas, kaip mažų mažiausiai sveikintinas – omenyje turiu tai, jog tokiu būdu ne vien verslininkams atsiranda galimybių užsidirbti iš individualių, prognozuojamai pelningų veiklų, tačiau ir paprasčiausiems mūsų krašto gyventojams yra pateikiamas šusnis alternatyvų.

Vis dėlto, nors rinka ir galėtų pasirodyti perpildyta, reikėtų pastebėti, jog vis tiek yra nemažai paslaugų bei prekių, kurių neeksponuoja verslūs piliečiai – noriu pasakyti, jog dar yra sferų bei nišų, kurias įmanoma tinkamai išnaudoti ir tokiu būdu pasipelnyti. Tiesą sakant, šiandieną kalbėsiu apie visiems puikiai pažįstamus produktus – peteliškės – bei pasistengsiu paaiškinti, paanalizuodamas rinką, kaip iš tokio produkto tiekimo būtų galima uždirbti pinigų. Kadangi žinau, jog mūsų krašte yra ypač daug piliečių galvojančių apie įvairiausias investicijas ar tiesiog verslo pradžią, manyčiau, jog turinys bus tikrai pravartus.

Mano galva, pravarčiausia būtų pradėti nuo paaiškinimo žmonėms, kurie galbūt ne itin įsivaizduoja, kas yra tos peteliškės ir kodėl gi aš šiandieną jas rekomenduoju pardavinėti. Taigi, tai yra vieni iš įstabiausių vyriškų aksesuarų. Tiesa, reikėtų pastebėti, jog pastaruoju metu, mat nėra pakankamai daug įmonių, užsiimančių šių pardavimu bei marketingu, peteliskes internetu yra tarytum užgožtos kaklaraisčių bei kitų aksesuarų. Kad ir kaip ten bebūtų, tai teigiu ne dėl to, jog norėčiau pasakyti, kad peteliškės yra nepaklausi prekė – priešingai, žmonės paprasčiausiai pamiršta, jog tokios egzistuoja mūsų krašto rinkoje, todėl natūralu, jog automatiškai, jeigu būtų galima taip išsireikšti, renkasi kaklaraisčius ar kitus pridėtinius rūbus. Peteliškės yra itin minimalistinis aksesuaras, segamas po kaklu – pridėtinis rūbas puikiai tinka prie marškinių, kostiumų – kaip ir minėjau, tai yra elementariausia alternatyva kaklaraisčiui.

Kodėl gi teigiu, jog peteliškės galėtų būti puikus produktas verslininkams, norintiems įsteigti individualias veiklas ir tokiu būdu užsidirbti? Viena iš pagrindinių priežasčių būtų ta, jog konkurencija šioje nišinėje sferoje yra itin maža – tai leidžia daryti prielaidą, jog su mažomis investicijomis ganėtinai greitai užsiimtumėte patogias pozicijas tiek internete, tiek realioje erdvėje. Nepaisant to, reikėtų pabrėžti ir tai, jog peteliškių savikaina yra beprotiškai maža, o šias importuoti taip pat įmanoma be didesnių rūpesčių, mat produktas nėra lepus, neužima daug vietos. Pabrėžkime dar ir tai, jog šiuolaikinės mados visuomet atsigręžia ir į praeitį – prieš dešimt, dvidešimt metų peteliškės buvo pasiekusios kulminacija – kone kiekvienas vyras rinkdavosi būtent šį papuošalą vietoje kaklaraisčių.

Iš esmės, galėtume daryti prielaidą, jog peteliškės yra pakankamai potenciali prekė. Jeigu nuoširdžiai svarstote apie verslo įsteigimą, manyčiau, jog toks produktas galėtų būti įvardijamas, kaip mažų mažiausiai tinkantis pradžiai.