Kelionės / Turizmas,  Užsienyje

Pigiausios kelionės

Ar žinojote, kad pačios pigiausios kelionės gali būti vienomis įdomiausių? Skamba neįtikėtinai, bet tai tiesa.

Vienos pigiausių kelionių neretai būna paskutinės minutės pasiūlymai – todėl visada reiktų peržiūrėti ne tik įprastus, bet ir paskutinės minutės kelionių pasiūlymas.

Dar didesnės nuolaidos taikomos įvairių renginių, parodų metu. Pavyzdžiui parodos „Vivattur“ metu kai kurioms kelionėms taikomos net 70 ar daugiau procentų nuolaidos. Pavyzdžiui, vietoj 600 litų kainuojančios kelionės bei SPA paslaugų – kaina vos 199 litai! Tai iš ties pigi kelionė, turint omeny tai, jog didžiąją kelionės kainą sudaro SPA procedūros, kurios yra labai brangios.

Daug pigių kelionių organizuoja turizmo informacijos centrai, kurių kelionių išlaidų dalį finansuoja valstybė. Tokių kelionių metu aplankomi ne tik įprasti turistams objektai, bet ir vedamos edukacinės programos, ekskursijos, tad galima sakyti, jog tokių kelionių vertė yra dešimt kartų didesnė nei prašoma kaina.

Įprasta, jog kelionės yra skirtos poilsiui ir tik retkarčiais iš jų siekiama ilgalaikės naudos, tokios kaip naujos žinios, potyriai ar pažintys.