Lietuvoje sparčiai populiarėjant nuolaidų kuponus teikiantiems internetiniams portalams, daugelis įmonių bando spėti į šį traukinį. Didėjant kuponų pardavimams, auga ir pelnas. Todėl atsiranda vis daugiau tokio pobūdžio pardavimų internete ir virtualios parduotuvės išstumia tradicines. Pigu.lt – puiki prekybos centro alternatyva internete. Kaip ir kitos parduotuvės internete, jis siūlo prekes ir paslaugas pigiau, kadangi nereikia sandėliuoti prekių ir mokėti nuomos mokesčio už patalpas prekyvietei. Įsitikinkime, jog pigu.lt adresas veda pigesnių, bet ne kuo prastesnių prekių link.
Ką viešo slaptai siūlo pardavėjai?
Kad prekė būtų įdomi, žmonės turi apie ją kalbėti. Tarkime, labai svarbu parduodant prekę, kalbėti apie jos privalumus. Tačiau vienintelis privalumas ir skirtumas tarp internetinės prekybos ir siūlomų prekių prekybos centruose – ta pati prekė ženkliai pigesnė. Panašus rinkodaros principas, pagrįstas ir pigu.lt pardavimų sistemoje. Suteikdami nuolaidas klientams, jie skatina prekybą savo įmonėje. Tačiau labai dažnai žmonės abejoja, ar neapsiriks dėl tikrosios daikto vertės. Pasitaiko atvejų, kada žmonės pirkdami galvoja, kad jeigu pigu, tai pats įsigyjamas daiktas galbūt nėra vertas sumokamų net ir nedidelių pinigų.
Nuolaidų kodai – raktas į taupymą
Pigu.lt nuolaidos kodas šiandien intensyviai „medžiojamas“ interneto forumuose, apie juos plačiai kalbama socialiniuose tinkluose, netgi jie perpirkinėjami, tikintis sutaupyti keletą šimtų litų. Pasinaudoję šiais nuolaidų kodais, žmonės netruko įsitikinti, jog prekės niekuo nenusileidžia nuo pardavinėjamų prekybos centruose. Sutartyse tarp internetinių parduotuvių ir pirkėjų pažymima apie galimybę prekes grąžinti arba pakeisti į tinkamas. Kitas patikimumo aspektas – perkant iš žinomų elektroninių parduotuvių, tokių, kaip pigu.lt, reikėtų tikėtis, jog sumokėjus pinigus, bus prekė pristatyta ir nepasitaikys sukčiavimo atvejų.
Kaip nenusipirkti “katės maiše“?
Daug asmenų skeptiškai žvelgia į nuolaidas, manydami, jog ten tėra akių dūmimas. Iš tiesų, renkantis prekę, vertėtų pasidomėti jos kaina kituose interneto portaluose ar netgi prekybos centruose. Tai itin svarbu tiems, kas perkant daiktus, nori prieš tai paliesti, apžiūrėti iš arčiau ir įsitikinti jų kokybe. Tarkime, perkant pigu.lt patalyne, svarbu pajusti jos švelnumą, audinio minkštumą. Tačiau tai padaryti galite, apsilankius prieš pirkimą paprastoje parduotuvėje. Tuomet nušausite du zuikius iškart: ir daiktą pamatysite ir pigiau jį įsigysite.
Kainų mažėjimas – artėjimas link tikrosios prekės vertės
Brangiai kainuojantiems daiktams, vėliau daromos ir didelės nuolaidos, kartais net iki kelių šimtų litų. Todėl galvojama, jog nenupirkti – būtų nuodėmė. Portale pigu.lt televizoriai kainuoja panašiai kaip ir kituose interneto portaluose, kartais ta kaina gali būti netgi panašesnė į tokią, kokia skelbiama tradiciniuose prekybos centruose. Tačiau sąvoka pigu, turėtų nebūti suvokiama vienodai, perkant internete ir paprastoje parduotuvėje. Jeigu siūlomi pigu.lt kompiuteriai kainuos po tūkstantį parduotuvėje ir tiek pat internetinėje parduotuvėje, žmogus suvoks, kad portalas yra brangininkas, nes jau įpratęs matyti internete kur kas mažesnes kainas. Todėl interneto parduotuvės tam tikra prasme yra įsipareigojusios prekes pardavinėti šiek tiek mažesne kaina.
Namai – tarsi sandėliai
Žmogaus silpnybė – turėti. Jis nori turėti visko, ką jaučiasi, tarsi, laimėjęs. Interneto portaluose įsigytų daiktų „už nedidelę kainą“ prisikaupia pilni kambariai, vėliau perdovanojami giminaičiams ar artimiems draugams. Labai svarbus aspektas tas, kad žmonių sąmonėje užsifiksavusi nuomonė, jog investicijos į daiktą – naudingos. Tačiau juk šiandien parduodama produkcija yra laikina – greitai keičiasi modeliai, gaminiai skirti naudoti ribotam laikui. Daiktai turi tendenciją tapti vienkartiniais. Pigu.lt atsiliepimai internete dažnai apie tai byloja, tačiau pardavėjas neturėtų būti atsakingas už gamintojų klaidas ar interesus. Pigu.lt tik parduoda pigiau, suteikdami progą sutaupyti ir įsigytai, ko jums reikia.