Pirkiniai / Paslaugos

Pigus kvepalai

Pigus kvepalai
Pigus kvepalai

Ne kartą teko matyti, kaip tvarkingai atrodantys žmonės dideliuose prekybos centruose „renkasi kvepalus“. Sustoję ties parfumerijos skyreliu, kuris net ir didžiausiose maximose gana skurdokas ir prabanga neblizga, tokie pirkėjai ilgokai apžiūrinėja buteliukus, varto, o tada apsidairę ima kurį nors iš brangesnių buteliukų ir išmėgina testerį kvėpindamiesi ne tik riešus. Kartais gana juokinga, kartais graudu, tačiau dažniausiai tokių žmonių gaila. Tvarkingi dirbantys žmonės, kurie neturi galimybių įsigyti brangesnius kvepalus, todėl nors nemokamai išmėgindami bando prsiliesti prie to, kas jiems neprieinama. Šiuo atveju tai kvepalai.

Kitas atvejis, tačiau kur kas labiau apgailėtinas, kai specializuotose parduotuvėse kvepalai masina tam tikro porūšio žmones, dažniausiai jaunas moteris, kurios turi galimybę įsigyti norimus kvepalus, tačiau nenori mokėti, todėl geriau ištisą mėnesį „renkasi“ kvepalus išmėgindamos vis kitą kvapą.

Tačiau net ir tie, kurie neturi galimybių įsigyti solidžius kvepalus, gali nejausti gėdos (tiesa, kai kurie ir nejaučia) ir jiems neteks kvėpintis parduotuvėse. Išeitis būtų pigūs kvepalai. Kiekvienoje parduotuvėje jų pasirinkimas bus pakankamas tiek pagal skonį, tiek pagal kišenę. Pavyzdžiui, bruno banani kvepalai kainuos vidutiniškai dvigubai mažiau, nei vardiniai dizainerių kvepalai. Kvepalai pigiau parduodami ir įvairių akcijų metu – per šventes, išpardavimus, specialias progas, pavyzdžiui, parduodančių įmonių gimtadienius ir panašiai. Pigesni kvepalai nei specializuotose parduotuvėse dažnai parduodami mažose kosmetikos parduotuvėse arba išparduotuvėse. Turbūt kiekviena moteris tokių žino bent po porą savo gyvenamojoje vietoje. Pigus kvepalai nebūtinai yra pigus savo kokybe, dažnai tai gali būti ne prastesnės kokybės kvepalai, tačiau ne tokio žinomo prekinio ženklo, kuris sudaro turbūt didžiają kainos dalį. Pigus kvepalai dažniausiai parduodami jau minėtose išparduotuvėse, prekybos centruose, masinio vartojimo higienos, kosmetikos ir panašiose parduotuvėse.

Pigus kvepalai internetu parduodami dešimtyse elektroninių parduotuvių, iš kurių vienos yra specializuotos, o kitos plataus vartojimo prekių. Pigus kvepalai moterims, kiek teko pastebėti, dažniausiai yra pigesni, bent jau didžiausiose elektroninėse parduotuvėse, nes jiems paprastai kažkodėl taikomos didesnės nuolaidos. Tačiau pigus kvepalai vyrams paprastai yra parduodami didesnėse pakuotėse.

Pigus kvepalai, žinoma, nėra prabangos dalykas, tai greičiau būtinybė, nes kiekvienas norimee kvepėti maloniai. Tačiau tai, kad kvepalai yra pigus, negali būti gėdinga – gėdinga yra kai žmogus apskritai nesirūpina švara ir higiena. Galiu drąsiai prisipažinti, kad ir mano paties spintelėje yra stovėje ne vieni pigus kvepalai, nes juk ne visada turėsi atliekamus porą šimtų litų mėgiamam kvapui, o kvėpintis reikia kone kasdien. Ir nors tai nėra toks pirkinys, kuriuo gali pūsdamasis didžiuotis, tyčia padėjęs pirkinių maišelio viršuje, kad visi matytų, jog naujieji dolce and gabbana ar kurių nors kitų dizainerių kvepalai yra įperkami, jei žmogus suvokia reikalą kvėpintis, tai yra gerai.

Kaip jau buvo minėta, galima rasti pigių kvepalų, kurie kokybe niekuo nenusileis pamėgtiems žinomų prekių ženklų kvapams. Vienas iš būdų tokius surasti yra pasivaikščioti po didesnius turgus – juose galima rasti ne tik kvepalų padirbinius, tačiau ir originalius negirdėtų gamintojų produktus, kurie gali sužavėti. Būtent turguje turbūt bus pigiausi kvepalai. Vienas mano mėgstamiausių visų laikų kvapų buvo nežinomos firmos gaminys pateiktas žalio stiklo buteliuke su apvaliu mediniu dangteliu. Tas medžio ir berods saldymedžio kvapų mišinys itin ilgai laikėsi ant odos ir padėjo pasiekti ne vieną pergalę, prie kokių prisideda tinkamai parinkti kvepalai.

Taip pat ir specializuotose parduotuvėse įsigyti pigus kvepalai – jie nebus prastesni už brangiuosius, tik gal ne taip ilgai laikysis.