Įvairenybės

Pin up fotosesija

Sveiki, po šiokios tokios pertraukėlės nutariau šiek tiek pasidalinti mintimis apie paskutinę ir tikriausiai vieną iš rimčiausių “kolkas” teminių fotosesijų “Pinup” stiliumi.

Visų pirma idėja padaryti tokio stiliaus fotosesiją kirbėjo gan senokai beto pats Pinup stiliaus merginų laikotarpis visada buvo mielas širdžiai su išdykusiais, atsitiktiniais seksualumo intarpais ar detalėmis. Pinup stiliaus siužetų galima padaryti kuo įvairiausių: nuo languotais marškinėliais bei į ankštus šortukus įsispraudusios namų šeimininkės, jūreiviškais akcentais pasipuošusios ilgakojės merginos arba kaip mūsų pasirinktu atveju rafinuotas seksualus merginos įvaizdis to laikmečio bare.

Pradėjus plėtoti šios fotosesijos mintį susidūrėme su gan paprastais-nepaprastais iššūkiais. Kadangi aš esu fotografas bet ne visažistas ir ne kirpėjas (ateityje reikėtų pagalvoti apie šias papildomas specialybes )) ) tad reikėjo pradžiai susirasti žmonių, kurie sutiktų realizuoti mūsų kolkas tik galvoje turimą viziją. Čia man labai pravertė įgytos pažintys, dalyvaujant įvairiuose grožio specialistų parodose bei čempionatuose. Kreipiausi į visažistę Sonatą ir kirpėją Iriną Tuto, kurios su mielu noru sutiko man pagelbėti, tuo labiau, kad tai buvo idėjinė fotosesiją už kurią nei aš gavau nei galėjau pasiūlyti atlygį. Todėl šių merginų profesionalumo dėka aš buvau ramus ir užtikrintas, kad jos atliks savo darbus idėjos realizavimui 100%. Ačiū Jums

 

Kita istorija yra su modeliu Violeta, kurią mes pažinome visai neseniai ir atsitiktinai bet esame labai patenkinti mūsų draugyste nes dažniausiai mūsų “crazy” idėjos sutampa, todėl labai lengva ją fotografuoti ir su ja bendrauti.

Su Violeta susidraugavome ir dažnai leidžiame laiką ne tik fotografuojantis bet ir laisvalaikiu, žavimės jos kantrumu kai tenka šalti prie +3° apsirengus vos ne apatiniais drabužiais ))) (ačiū tau už kantrybę)

Sekantis kiek sunkesnis etapas buvo aprangos, avalynės ir aksesuarų paieškos. Stengėmės kuo labiau perteikti to laikmečio dvasią, todėl norėjosi išskirtinės, tam laikotarpiui būdingos aprangos. Rašinėjimas įvairioms parduotuvėms davė mažai rezultatų, kadangi iš jų pusės nebuvo jokio susidomėjimo paskolinti  rūbus už reklamą. Pasaulis nebūtų mažas jeigu ne atsitiktinumo dėka atradome, kad viena pažystama mergina dirba apatinio trikotažo parduotuvėje “Komoda” ir mielai sutiko pagelbėti )) (Ačiū Anastasijai).

Fotosesija nebūtų taip sėkmingai įgyvendinta jeigu restoranas Skandalas nebūtų mielai sutikęs užleisti savo patalpų bei naudodamasis proga norėjau padėkoti Vadybininkei Ingai bei visam personalui, linksmiesiems virėjams kurie sutiko sudalyvauti viename kadre.

 

 

Jeigu atsirastų norinčių prisidėti ateityje prie panašių fotosesijų įgyvendinimo, mielai kreipkitės.

Nuotraukos iš fotosesijos patalpintos šiame puslapyje:

http://mantaspra.com/fotografijos/pinup-fotosesija

Fotosesijos užkulisiai:

Šiek tiek apie techninę pusę:
Fotografuojama buvo su fotoaparatu Canon 5D Mark II + 70-200mm f/2.8L IS USM II, apšvietimui buvo naudojama blyksčių belaidžio paleidimo sistema Phottix Stratos II ir 2 blykstės Canon 430EX II + YN560 II. Pačiam šviesos mofifikavimui buvo naudojama 80x80cm Softboxas ir 110cm sidabrinis skėtis abu buvo sumontuoti ant atskirų 260cm Quantuum stovų.

Užkulisiai buvo filmuojami fotoaparatu Canon 60D + 17-50mm f/2.8.

Fotografas Mantas Pra

Vestuvių fotografas pataria