Pirkiniai / Paslaugos,  Verslas / Ekonomika

Pirk Anglijoje

Šiais laikais perkam iš Anglijos viską: mobilius telefonus, elektroniką, mašinų detales ir kitas pačias įvairiausias prekes. Bet retas supranta, kad tai, ką su antkainiu įsigyjame iš Lietuvos parduotuvių, iš tikrųjų perkam Anglijoje. Todėl, žmogau, susimąstyk: kam mokėti už tarpininkavimą? Geriau pirk Anglijoje ir atsivežk į Lietuvą. Dar niekada nebuvo viskas taip akivaizdu ir paprasta.

Šį dėsnį geriausiai žino buvę Anglijos lietuviai, kurie dėl įvairių priežasčių grįžo gyventi atgal į Lietuvą. Dažnas jų pasakys: „viską perkam Anglijoje“ arba keistai pažvelgęs paklaus: „Kur įsigijome? Koks kvailas klausimas, – perkam iš Anglijos ir siuntinį atsivežame į Lietuvą“.

Daug praranda tie, kurie nežino, kaip įsigytas Anglijoje prekes atsivežti į Lietuvą. „Pirk Anglijoje – atsivežk į Lietuvą“ dėsnis veikia jau ilgus metus.

Pats patikimiausias ir pigiausias variantas yra naudotis pirkinių pristatymo įmonėmis, kurias sukūrė lietuvių išeiviai. Tai jums kainuos daug pigiau nei įvairūs tarptautiniai kurjeriai, kuriems dažnai permokate vien už jų įžymų prekės ženklą.

Kai perkam iš Anglijos kokį nors brangų daiktą ir atsivežam per lietuvių įmones, galime visada būti ramūs, kad pirkinys mus pasieks saugiai. Net jei kažkokios stichinės nelaimės metu liksime nepatenkinti gautos prekės stoviu, visada galėsime atgauti pinigus: nes pristatymo įmonės, tokios kaip www.pirkanglijoje.lt, draudžia visus transportuojamus daiktus.

Kad ir kaip būtų, kai kuriems žmonėms verta patarti: „pirk Anglijoje atsakingai!“ Pats žmogus privalo rūpintis ar perka iš patikimos bendrovės, kuri užtikrins kokybę. Dar dažnai perkam iš Anglijos daiktus ir pamirštame pasidomėti ar pirkiniams yra suteikiama tarptautinė garantija. Apdairumas yra blogas bruožas, dėl kurio vėliau negalėsime kaltinti populiarių įmonių (tokių kaip www.pirkanglijoje.lt), kurios teikia pirkinių pristatymo iš Didžiosios Britanijos į Lietuvą paslaugas