Kompiuteriai / internetas

Pirma diena su nauja planšete

Dieną dažniausiai pradedu su internetu ir kompiuteriu. Šį kartą vietoje kompiuterio – naujas „Samsung Galaxy Tab Pro t520“, kaina prilygstančiu naujam dviračiui. Pirmas įspūdis – beviltiškumas. Kol dar nėra susiformavę įgūdžių naudotis planšetiniu kompiuteriu, tai atrodo tikrai sudėtinga, netgi beviltiška. Kad ir ką padaryčiau, gaunasi kažkas ne taip, kaip norėčiau. Paskui išmokstu padaryti bent pagrindines kelias funkcijas, ir matau, kad tai yra daug geriau, negu padaryčiau su paprastu kompiuteriu. Dėl to dedu sau pliusą, visgi pramokau ir sekėsi geriau. O kaip viskas vyko ir rutuliojosi toliau?

Dienos darbai

Samsung Galaxy Tab Pro t520 kaina
Samsung Galaxy Tab Pro t520 kaina

Kiekvieną dieną nemažai laiko praleidžiu dirbdama su kompiuteriu. Renku informaciją apie projektus, su kuriais dirbu. Tėvams sunku paaiškinti, kas tai yra, nors čia tik paprasta vadyba ir organizacinis darbas. Todėl taip jiems ir sakau: dirbu su kompiuteriu. Samsung Galaxy Tab Pro t520 kaina atsipirko ir darbo atžvilgiu. Dirbti yra patogu, nebūtina prisirišti prie vienos vietos. Man dažnai tenka keliauti pas klientus, o per tas keliones ne visada norisi tampytis didelį kompiuterį. Taip pat atvykus ir jau aptarinėjant reikalus, ne visada viskas yra taip, kaip norėčiau, ir kartais tiesiog tenka labai daug rašytis, kokių klientas nori pakeitimų ir pan. Todėl „Samsung Galaxy Tab Pro t520“, atsiliepimai apie ją, tik teigiami – galiu patogiai ir greitai užsirašyti viską, ką turiu užsirašyti.

Paskaitose

Taip pat po darbo reikia bėgti į paskaitas. Kažkodėl kai kurie dėstytojai vis dar gyvena tuo senoviniu režimu, kai ignoruoja visas modernias technologijas ir per paskaitas tiesiog sako diktantą. Taip taip, tikrų tikriausią diktantą. Kaip kitaip tai pavadinti, jeigu mums liepia, ir mus priverčia, viską konspektuoti? Jie diktuoja, o mes rašomės. Galima būtų tą laiką išnaudoti kitaip, išnaudoti produktyviai. Jie galėtų rodyti skaidres, o mes tiesiog klausytume, ką pasakoją, tas skaidres vėliau mums atsiųstų. Deja, rašome diktantą. Taigi, tokiam diktanto rašymui labai ir vėl praverčia „Samsung Galaxy“ plansete. Nes nereikia išsitraukti milžiniško kompiuterio, viską galima padaryti greitai ir paprastai. Jeigu nuobodu, ką pasakoja, jeigu atsibosta klausyti, galima ir pasitikrinti savo elektroninį paštą, pažiūrėti, kas gero yra, vyksta internete.

Vakare

Kam dar gali būti reikalinga planšetė vakare? Pasirodo, kad ir geram filmui žiūrėti. Smagu, kad šis daikčiukas toks mobilus, todėl su juo galima mėgautis kompiuterio malonumais ne tik savo kambaryje, bet ir kitur. Pavyzdžiui, su draugais susitinkame centrinėje miesto aikštėje, parke, ir čia kalbamės apie visus pasaulio dalykus. Kas tada smagu? Kartais pažiūrėti kokią nors filmuotą medžiagą, o taip pat ir mums patiems nusifilmuoti. Tokius puikius pokyčius mums ir vėl suteikia „Samsung Galaxy“ plansetiniai kompiuteriai.

Kelionėje

Norėčiau atskirai užsiminti apie privalumus keliaujant. Negaliu pasakyti, kad jų labai mažai, bet negaliu pasakyti ir, kad jų labai daug. Jų yra tiek, kiek jų ir reikia. Visų pirma, planšetė atlieka visas suprantamas ir normalias užduotis, kokių reikalautume iš bet kokio kompiuterio ar panašaus įrenginio. Antra, ji yra labai maža, o kaip tik keliaujant kompaktiškumas ir yra vienas pagrindinių kriterijų. Trečia, nors ir maža, bet turi didelį ekraną. Taigi, jeigu kelionės metu aš įsigeidžiu pamatyti geresnį filmą nei tą, kurį siūlo į autobusą įmontuotas mažas televizoriukas – aš gaunu progą pasidžiaugti puikiais kino malonumais.