Laisvalaikis / Pomėgiai

Pirmosios pamokos šokių studijoje

Sokiu studija VilniujeNepasitikėjimas savimi, nerimas ir baimė – tai dažniausi pojūčiai, kurie užvaldo mus tuomet, kai įžengiame pro šokių studijos duris. Iš pradžių galime pasijusti nejaukiai, sutrikti, todėl visiems reikia laiko apsiprasti. Kiekviena kokybiškas ir vertingas šokio paslaugas tiekianti sokiu studija Vilniuje pradiniame mokslų etape skiria jums ypač daug dėmesio, nes nuo to, kokį pirmąjį įspūdį susidarysite apie propaguojamą šokį, priklausys tolimesnė jūsų ateitis šioje srityje.

Kadangi daugeliui žmonių nėra taip paprasta įsilieti į naują žmonių ratą ir priprasti prie naujos aplinkos, reikėtų prisiminti vieną paprastą dalyką. Jei norite mėgautis net ir pačiomis pirmosiomis šokio pamokomis, kai dar nieko nepažįstate, pabandykite suprasti, kad kiekvienas jūsų pasirinktos šokių studijos lankytojas ko gero jautėsi lygiai taip pat, kaip jūs, ir patyrė tokias pačias emocijas, todėl visi puikiai supranta, kaip jūs tuo metu jaučiatės ir tikrai neatstums jūsų, jei paprašysite pagalbos, ir nepašieps, jei šokdami padarysite vieną ar kitą klaidą.

Baimė ir įtampa dažnai koją, todėl reikia stengtis jų atsikratyti. Be to, šokių studija Vilniuje, kurioje žengiate savo pirmuosius šokio žingsnius, kiekvieną dieną priima vis daugiau naujų žmonių, norinčių išmokti šokti. Tai reiškia, kad ne jūs vieni būsite naujokai, ir ne jums vieniems pirmieji žingsniai gali būti nelengvi ir gali būti gana sudėtinga perprasti vieną ar kitą šokio judesį. Taigi, vykite į šalį baimę ir pasistenkite neleisti, kad jus užvaldytų baimė ar įvairūs kompleksai, kurių mes dažnai turime.

Jauskitės drąsiai ir judėkite į priekį. Pabandykite susipažinti su aplink jus esančiais žmonėmis. Užkalbinkite juos. Jei nežinote, apie ką su jas reikėtų kalbėti, galite tiesiog pasiteirauti, ar jie galėtų jums parodyti jus dominančio šokio atlikimo techniką. Tokiu būdu jūs greičiau užmegsite artimesnį ryšį su šokių pamokų dalyviais ir jau po pirmosios pamokos ko gero turėsite ne vieną ir ne du naujus draugus.

Nesivaržykite ir stenkitės neužsisklęsti savyje, bendraukite. Šokių studija Vilniuje turi tapti ta vieta, kurioje jus lydėtų tik teigiamos emocijos. Eidami ten, turite jaustis laisvai, nesusikaustę. Šokių pamokos turi tapti maloniu užsiėmimu. Jei paklausysite šių patarimų, kiekviena nauja pamoka tikrai suteiks jums naujų teigiamų emocijų ir smagių akimirkų.