Įvairenybės

Pirtys jūsų poilsiui

Pirtys gyvenime įgavo įvairiapusę prasmę – vieni jas naudoja pramogoms, kiti atsipalaidavimui, dar kiti sveikatai gerinti. Jų būna įvairiausių dydžių ir tipų, nuo vėsių ir drėgnų iki karštų ir sausų. Kaip elgtis pirtyje yra prigalvota įvairiausių tradicijų ar papročių.pirtys

Įmonėje UAB Laukobaldis gaminami rankų darbo rąstiniai nameliai, kurie gali būti naudojami kaip pirtys, vasarnamiai ar sodo nameliai.

Rąstiniai nameliai pagaminti iš apvalių eglės tekintų rąstų, kurių diametras ne mažesnis kaip 18 cm. Tarp rąstų dedama izoliacinė medžiaga, o stogas padengtas drebulės skiedromis. Nameliai gali būti pagaminti iš jūsų turimo projekto arba mūsų architektai sukurs projektą pagal jūsų pageidavimus ir siūlymus.

Mūsų kvalifikuoti staliai turi ilgalaikę patirtį rąstinių namų statyboje. Skirdami projektą mums, galite būti tikri, kad Jūsų ateities namas bus sukurtas geriausių ekspertų kurie įdės dalelę širdies į savo darbą. Patirties ir naudojamų technologijų dėka, pirčių statyboje, po daugelio metų pirtis skleis grožį ir šilumą kaip ir pirmaisiais mėnesiais.

Rankų darbo rąstiniai nameliai pristatomi ir montuojami visoje Lietuvoje.