Laisvalaikis / Pomėgiai

Kur rasti pixwords atsakymus?

PixWords PagalbaPixwords – pastaruoju metu labai išpopuliarėjęs išmaniųjų telefonų žaidimas – galvosūkis, kuris tinka tiek jaunesnio, tiek vyresnio amžiaus žmonėms. Pixwords žaidimo tikslas – atspėti koks daiktas pavaizduotas paveikslėlyje ir jį parašyti iš duotųjų raidžių. Iš pirmo žvilgsnio pixwords gali pasirodyti labai lengvas žaidimas, tačiau kartais pasitaiko ir itin sudėtingų paveikslėlių, kurie priverčia galvą sukti ne vieną valandą ir ne vieną dieną.

Pixwords šiuo metu galima žaisti netgi devyniolika kalbų, iš kurių viena yra lietuvių. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl šis žaidimas taip greitai išpopuliarėjo lietuvių tarpe. Dauguma žmonių nepasiryžta ilgai galvoti, dėlioti žodžio ir ieško lengvesnio sprendimo, kuris yra pixwords atsakymai. Viena iš svetainių, kurioje galima rasti lietuvišką šio žaidimo pagalbą – pixwordsatsakymai.lt. Svetainėje pateikiami žaidimo paveiksliukai su žodžiu, kuris yra teisingas atsakymas. Jums tereikia tą žodį atrasti tarp galybės paveiksliukų.

Pixwords yra šaunus žaidimas tiek vaikams, tiek tėvams, kadangi jis labai lavina vaiko loginį mąstymą, vaizduotę, kūrybiškumą. Vaikas pradeda galvoti plačiau ir ieškoti sprendimų galvosūkiui. Pixwords žaidimo principas yra panašus į kryžiažodžių, nes parašius vieną žodį, atsiranda viena ar kelios raidės kitam žodžiui, taip išsprendus 3 žodžius yra žymiai lengviau sugalvoti ketvirtą.

Taigi, jeigu dvejojate ir nesiryžtate pabandyti šio itin populiaraus žaidimo aš Jums pasakysiu, jog tai tikrai verta ir negaiškite laiko, per savo išmaniuosius telefonus eikite į google play store arba itunes store, atsisiųskite, žaiskite ir rungtyniaukite su draugais.

PixWords Atsakymai