Įvairios svetainės

Pixwords populiarus žaidimas

pixwordsTiek mažas, tiek vyresnis žaidžia naująjį pixwords galvosūkių žaidimą. Šis žaidimas greitai tapo populiarus ir visi ėmė siųstis į savo telefonus ir žaisti. Turbūt jau pastebėjote mokykloje, kad visi klasiokai ir klasiokės žaidžia tiek pertraukų metu, tiek pamokų metu. Net važiuojant Vilniuje viešuoju transportu galima pamatyti kaip keleiviai žaidžia. Ir nesvarbu, ar tai pirmokas su išmaniuoju telefonu ar koks vyresnis vyras. Jie abu žaidžia. Žaidimas įdomus tuo, kad iš paveikslėlių reikia atspėti žodį bei sudėlioti iš pateikiamų raidžių. Pirmas įspūdis atrodo viskas lengva, paprasta. Kaip gi negalima neatspėti žodžio?  Bet kai pradedame žaisti, nuomonę turime pakeisti. Ne visi žaidimo lygiai yra lengvi, bet iš kitos pusės, jeigu žaidimas būtų lengvas, tai ar jis būtų įdomus? Atsakymas aiškus ne.

Taip pixwords žaidimas greitai įsitvirtino pas visus telefone. Kuo toliau žaidžiame, tuo vis lygiai sunkėja. Tai ilgiau reikia pasukti galvą ir išmąstyti teisingą atsakymą. Kuo ilgiau mąstome, tuo didesnė tikimybė, kad nepasiduosime ir vis tiek sugalvosime. Jau atrodo sunku, nepavyksta sugalvoti, bet vis tiek nenuleiskite rankų. Kai mūsų žodžiai teisingai atspėti, už tai gauname monetas. Kuo daugiau atspėjame žodžių, tuo daugiau turime monetų. Ka dabar daryti su tomis monetomis? Kai žodžis atrodo jau nebeįveikiamas, už monetas galime pasinaudoti pagalbomis. Yra ne viena pagalba, kuri palengvina mūsų šansus įveikti lygį. Turbūt naudingiausia pagalba, tai pirmos žodžio raidės atvertimas. Taip daug žodžių atkrenta ir lengviau galime atspėti.

Dar vienas būdas, kiek nesąžiningas, tai pixwords atsakymai internete. Kadangi žaidimas sulaukė didelio susidomėjimo, pradėjo kurtis pixwords atsakymai interneto svetainės. Žaidime visi žodžiai yra pateikiami pagal paveikslėlius, todėl ir atsakymus galime rasti pagal tuos pačius paveikslėlius.

Negražu sukčiauti, bet juk niekas nemato, nežino ar visus žodžius nurašysime ar atspėsime patys. Taip galėsite pasidžiaugti prieš draugus, kad esate jau dideliame lygyje.