Laisvalaikis / Pomėgiai

Pixwords žodžių galvosūkis

pixwordsŠiuo metu daug kas žaidžia pixwords savo išmaniuose telefonuose. Kas dar nežino, tai šis pixwords žaidimas yra žodžių galvosūkis, kuris kažkiek primena kryžiažodžius, kuriame principas panašus.

Žaidime ne visi lygiai vienodai, tiksliau kalbama apie žaidimo sunkumą. Vieni lygiai bus labai lengvi, kiti kažkiek sunkesni, o kai kurie labai sunkūs, reikės skirti ne vieną valandą, kad sužinotumėte teisingą atsakymą. Vieni atsakymus galvoja patys, kiti tingi galvoti ir kitais būdais ieško atsakymo. Yra facebooke grupė, kurioje visi kelia žaidimo nuotraukas iš telefono, o kiti po nuotraukomis rašo teisingus atsakymus. Tai dar vienas būdas kaip atspėti žodį ir keliauti į kitą lygį. Yra dar kitų būdų, už kiekvieną atspėtą žodį, kiekvieno žaidimo metu gaunate monetas, kitaip tariant taškus. Pačiame žaidime yra dvi pagalbos, kuriomis galite bet kada pasinaudoti, tačiau reikia turėti atitinką kiekį, taškų – monetų. Jeigu nesate dar sukaupę, tuomet už tam tikrą pinigų sumą galite tiesiai nusipirkti iš žaidimo kūrėjų. Taip gausite ne tik monetų, bet ir prisidėsite prie žaidimo vystimosi. Yra dar kitas nemokamas būdas, kuris nieko nekainuoja. Kaip žinia, visi žaidžia šį žaidimą. Yra ne vienas žmogus, kuris perėjo visus žaidimo lygius ir sukūrė svetaines, kurioje galima rasti pixwords atsakymai. Dažniausiai pixwords atsakymai susikristyti pagal paveikslėlius, tad nesunkiai galima rasti bet kurį atsakymą. Tai dar vienas kaip sėkmingai galime pereiti lygį, kuris yra sunkus.

Papasakojome kelis būdas kaip rasti teisingus atsakymus. Kiekvienas renkasi pagal save, kuris jums priimtiniausias, tuo galite ir pasinaudoti, teisingo atsakymo beieškant.