Įvairios svetainės,  Kelionės / Turizmas,  Laisvalaikis / Pomėgiai,  Užsienyje

Planuojame pigias keliones

pigus skrydziaiKelionės praturtina sielą, suteikia įkvėpimo, sugrąžina norą gyventi, leidžia pažinti kitas šalis ir kultūras, galų gale, leidžia atitrūkti nuo kasdienybės, darbų, pailsėti ir naujai apsvarstyti žmogaus tikslus. Tačiau sunkiomis ekonominėmis sąlygomis gyvenantiems lietuviams, ypač pensininkams ir jauniems bedarbiams apie brangias keliones tenka tik pasvajoti. Viena išeičių – pigūs skrydžiai. Vos už kelis šimtus litų galima nusipirkti ne tik lėktuvo bilietus, bet ir užsisakyti viešbutį su 2-4 nakvynėmis svečioje šalyje. Tai išties nebrangu, o įspūdžių pakanka ilgam, tiesiog reikia gerai suplanuoti kelionę, susidėlioti lankytinų vietų sąrašą, pasirūpinti žemėlapiais.

Dienos akcijų portaluose galima rasti ir jau suplanuotų pažintinių kelionių pasiūlymų. Šios pigios kelionės yra taip pat patrauklios, visi norintys konkrečių skrydžių, gali apsilankyti pigusskrydis.lt svetainėje ir išsirinkti norimą maršrutą. Jas rinktis verta dėl to, kad nereikės patiems sukti galvos, kaip keliauti, kur keliauti, ką pamatyti, kur nakvoti ir taip toliau. Kelionėje apie viską papasakos gidas – sužinosite kur kas daugiau negu keliaudami patys. Pliusų turi ir savarankiškas keliavimas: patiriama daugiau nuotykių, netikėtumų, keliautojai gali vienose vietose pabūti ilgiau, kitose – trumpiau, kažkur visai nevažiuoti.

Vieni turistai mėgsta miestus, kiti tiesiog dievina kalnus, tretieji – pasyvų poilsį ir gulėjimą prie jūros, taigi kelionių organizatoriai tikrai visiems neįtiks. O keliaudami savarankiškai galite elgtis kaip tinkami: niekas nevaržo ir niekas neįstato į rėmus. Juk atostogų esmė ir yra tokia – jaustis laisvai ir išsivaduoti iš rutinos, iš pernelyg greito gyvenimo tempo.