Būstas,  Verslas / Ekonomika

Planuojate persikelti į biurą?

Persikėlimas į biurą yra didelis žingsnis bet kuriam pradedančiam verslininkui. Biuras reiškia vietą, į kurią atvyksite ir visiškai atsiduosite darbui ir sieksite savo didžiųjų verslo tikslų. Biuras yra vieta, kur greičiausiai praleisite didžiąją dalį savo dienos. Taigi, svarbu išsirinkti jūsų poreikius atitinkančias patalpas.

Ar jums iš tiesų reikia biuro? Startavusi kompanija, kuri dar negeneruoja pelno gali pasitenkinti virtualiu biuru. Tai galimybė gauti adresą ir realią fizinę pašto dėžutę neturint realių patalpų. Tuo tarpu jūs ir jūsų darbuotojai gali atlikti darbus iš namų ar tiesiog prisėdę jaukioje kavinėje. Žinoma, šis variantas nėra tinkamas visoms verslo sritims. Dalis jaunųjų verslininkų dėl jų verslo specifikos be patalpų išsiversti negalėtų.

Jei galiausiai nusprendėte nuomotis patalpas, apgalvokite, kiek jums yra svarbi biuro vieta. Patalpų nuoma miesto centre yra pakankamai brangus malonumas. Tiesa, jei jūs ir darbuotojai gyvenate netoli ir jums būtina bendrauti su kitų verslo įmonių atstovais, kurie taip pat įsirengę miesto centre nėra reikalo daug svarstyti. Kitu atveju pažiūrėkite, kokios nuomos kainos vyrauja už miesto ar miegamuosiuose rajonuos esančiuose biurų kompleksuose. Dažnai už tą pačią kainą ten galite išsinuomoti daug geresnes ir erdvesnes patalpas.

Apgalvokite, kokių patogumų jums reikia. Yra galimybė išsinuomoti biurą su virtuve, atskiru tualetu, net dušu. Tai gali būti visiškai nereikalinga jūsų įmonei, todėl prieš pradedant derybas su nuomos paslaugas teikiančia kompanija žinoti, ko būtent norite. Vėliau gali tekti mokėti už patogumus, kurie jūsų darbuotojams yra visiškai nereikalingi.

Galiausiai, kai žinote, ko norite imkitės paieškos. Pasitarkite su draugais ar šeimos nariais, kuriems teko susidurti su panašiais uždaviniais. Pirmiausia pasidomėkite jų siūlomais variantais. Taip pat atsižvelkite į darbuotojų pageidavimus ir pasiūlymus. Jei artimieji tinkamų variantų pasiūlyti negali, pasitelkite visagalį internetą. Palyginkite skirtingų biuro kompleksų kainas.

Kai susitiksite su nuomotojais, nebijokite derėtis ir įdėmiai perskaitykite sutartį. Peržiūrėkite ar nėra paminėti papildomi mokesčiai ar jums nepriimtinos sąlygos. Jei jums kyla įtarimas, prieš pasirašydamas pasikonsultuokite su teisininkais.
Patalpų nuoma