Būstas

Plastikas ar mediena: kurios medžiagos turėtų būti daugiau jūsų namuose?

Plastikas bei mediena, ko gero, yra populiariausios medžiagos, kurios yra naudojamos  įrenginėjant namus. Tačiau kuri iš šių dviejų medžiagų yra geresnis pasirinkimas? Ko turėtų būti daugiau jūsų namuose: medienos ar plastiko? Būtent į šį klausimą yra ieškosime atsakymų.

Iš plastiko pagamintos prekės (plastikiniai langai, durys) yra vertinamos dėl įvairių priežasčių: jų priežiūra paprasta, be to, ir kainuoja šiek tiek mažiau, nei mediniai langai ar durys. Tačiau reikia pasakyti, jog mediniai langai ir durys yra kur kas sveikesni, tad jei jums rūpi jūsų bei jūsų šeimos narių sveikata, turėtumėte žinoti, jog jūsų namuose medienos turėtų būti kur kas daugiau nei kitų medžiagų (būtų idealus variantas, jei mediena sudarytų jūsų namų pagrindą, o kitos medžiagos, tokios kaip, plastikas, akmuo ar stiklas, turėtų sudaryti ne daugiau kaip trečdalį jūsų namuose esančių medžiagų). Reikia pabrėžti, jog jei norite gyventi sveikuose namuose, juose turėtų būti ne tik mediniai langai ar durys – lubos bei grindys taip pat turėtų būti medinės.

Ko gero, daugeliui žmonių kilo klausimas, kodėl mediena yra taip puikiai vertinama. Kalbant apie medinius gaminius, negalima vien tik paminėti, jog juos reikia rinktis vien tik dėlto, kad jie yra sveiki – būtina išaiškinti, visus šios savybės aspektus. Visų pirma, mediniai langai, durys, lubos ar grindys yra sveiki dėlto, jog mediena kvėpuoja ir puikiai praleidžia orą; antra – mediniai gaminiai puikiai tinka ir tiems žmonėms, kurie yra kamuojami alergijų ar kvėpavimų sutrikimų, trečia – puikiai sulaiko pašalinius garsus, tad galėsite džiaugti ramiu miegu.

Kaip matyti, priežasčių, dėl kurių jūsų namuose medienos turėtų būti daugiau nei plastikinių gaminių, yra išties nemažai.