Įvairenybės,  Įvairios svetainės,  Kompiuteriai / internetas,  Laisvalaikis / Pomėgiai,  Pirkiniai / Paslaugos

Poker Tracker 4 bei mokymosi informacija

poker tracker 4Pokerio žaidimas internete nėra toks lengvas kaip jums gali atrodyti – čia daug dėmesio reikia skirti savo įgūdžių tobulinimui bei priešininkų analizei. Kiekvienas pokerio mėgėjas ar profesionalas patvirtins, kad pokeryje labai svarbu mokytis iš klaidų, o tai lengviausia daryti yra pasitelkiant specialią programinę įrangą. Pavyzdžiui, „Poker Tracker  4“ programa yra viena žinomiausių pokerio bendruomenėje. Ji padeda atlikti visus analizavimui būdingus žingsnius, todėl kiekvienas žaidėjas sutaupo begalę laiko mokydamasis. Šią programą jūs galite naudoti į valias – ji nėra nelegali, todėl beveik kiekvienas pokerio kambarys suteikia svarbiausią informaciją šiai programinei įrangai.

Kas liečia pokerio įgūdžių tobulinimą jums negalima iškart pradėti žaisti iš tikrų pinigų, prieš tai neskyrus laiko bent jau trumpai apžvalgai. Jeigu esate naujokas, jums neprošal būtų pasiskaityti straipsnius apie pokerio žaidimo subtilybes. Žinoma, galite eiti ir lengvesniu keliu – pasinaudokite specialiais pokerio mokymais, kurie yra organizuojami internete. Jūs galite rasti ne vieną internetinę pokerio mokyklą, bet rinktis reikėtų tą, kuri turi geriausius atsiliepimus bei žymiausius mokytojus, kurie šiame žaidime yra bent jau kažko pasiekę. Iš naujokų mokytis juk nelabai naudinga, todėl turite domėtis kas veda visus mokymus ar kas rašo mokomuosius straipsnius. Tik taip sužinosite ar verta skirti laiko ir pinigų. Taip, dauguma mokymų yra mokami – tenka susimokėti vienkartinį mokestį, jog gautumėte svarbiausią informaciją bei patarimus.

Jeigu norite apsieiti be išlaidavimo pamokoms, tada jums liks tik skaitinėti viešai prieinamus straipsnius anglų kalba, nes Lietuvoje nėra daug pokerio svetainių, tuo labiau – tokių, iš kurių būtų galima pasimokyti. Būtent užsienio svetainės pateikia daug naudingos informacijos, kurią nesunku pritaikyti praktiniame žaidime. Žinoma, galite žiūrėti ir įvairiausius vaizdo įrašus iš gyvų ar internetinių pokerio turnyrų. Jų tikrai rasite ne vieną, o svarbiausia – matysite kaip žaidžia profesionalai ir garsiausi pokerio meistrai iš viso pasaulio. Pokerio pamokas galite nemokamai skaityti specialiuose naujienų puslapiuose arba tiesiog pasidomėkite kokiais nors profesionaliais pokerio žaidėjais – kartais jie savo asmeninėse svetainėse surengia apžvalgas iš savo atliktų ėjimų.