Laisvalaikis / Pomėgiai

Pokeris internetu – būdas įprasti lošti

Pokerio žaidimas – sudėtingas, tačiau tuo jis ir yra įdomus. Vis tik ne visiems pavyksta jį lengvai perprasti stebint, o praktikuotis dažnai nėra su kuo, tad geriausia išeitimi tampa pokeris internetu. Internete visuomet rasite norinčių kartu pažaisti, čia organizuojami įvairaus pobūdžio turnyrai, kurių nemažai yra ir nemokamų, tad tai gali būti puikia Jūsų pokerio karjeros pradžia.

Įdomu ir tai, kad internetu pokerį žaidžia ne tik pradedantieji ar prijaučiantys žaidėjai, bet ir profesionalai iš viso pasaulio. Žinoma, jų greičiausiai nesutiksite prie nemokamų turnyrų stalų, kuriuose prizinis fondas nuo kelių dešimčių iki poros tūkstančių dolerių, ar prie mažo statymo realių pinigų stalų, tačiau tikrai galima juos sutikti prie specialių stalų ar lošiančius ypač garsius, daug dėmesio pritraukiančius turnyrus (tokie organizuojami įvairiomis progomis). Taigi, jei sudalyvausite satelitiniuose turnyruose ar susimokėsite nemenką įpirką, galbūt galėsite prisėsti prie vieno stalo su žinomais pokerio žaidėjais.

Net jei žaidimas su profesionalais nedomina, o pats nesate naujokas, pokeris internetu Jums gali būti naudingas. Dėka didelio turnyrų skaičiaus, plataus realių pinigų stalų pasirinkimo ir net kelių skirtingų pokerio žaidimo tipų (texas holdem, omaha, stud ir kt.) galėsite rasti savo poreikius geriausiai atitinkantį žaidimą, o pastebėjus, kad žaidėjai neatitinka Jūsų mėgstamo tipo, galėsite iš karto persėsti prie kito stalo.

Pokeris – labai smagi pramoga tiems, kurie mėgsta šiek tiek daugiau rizikos, nėra priešiški azartui ir mėgsta užsiimti lavinančia veikla, kuri dar gali atnešti ir realias pajamas, kai kuriems pilnai pakeitusias įprastą darbą. Pabandykite, galbūt tai patiks ir Jums!

Pokeris internetu ypač gera išeitis tiems, kurie prie realaus stalo labai greitai išsiduodą turį geras kortas ar neturį nieko, todėl daug paprasčiau yra blefuoti bei pasiekti geresnių rezultatų. Visgi, ir kiti žaidėjai gali lengviau blefuoti, tad reikėtų įvertinti ir tai. Be abejonės, per ilgą laiką pradedamas perprasti kai kurių, dažniau sutinkamų, lošėjų žaidimo stilius.