Laisvalaikis / Pomėgiai

Popierinė ar elektroninė knyga: kas geriau?

Popierinės KnygosDažnai yra sakoma, kad knyga yra geriausias žmogaus draugas. Vis dėlto, ko gero, nelabai būtų suklysta, jei atsižvelgiant į šiandieninę padėtį  būtų perfrazuota ši frazė būtų  ir sakoma, jog kompiuteris yra geriausias draugas. Iš tiesų, šiandien žmonės praleidžia labai daug laiko prie šio prietaiso, o įsibėgėjus kompiuterių erai atsirado ir elektroninės knygos. O kurios iš šių knygų yra geresnės?

Ilgą laiką popierinės knygos buvo skaitomiausios knygos. Tačiau per pastaruosius keletą metų išpopuliarėjo elektroninės knygos. Šios knygos, palyginti su popierinėmis knygomis, turi vieną labai didelį privalumą: elektroninėms knygoms gaminti nereikia popieriaus, vadinasi yra saugoma gamta. Iš tiesų, tai labai svarbus pranašumas, kuriuo negali pasigirti net ir pačios skaitomiausios knygos, pagamintos iš popieriaus. Maža to, atsižvelgiant į tai reikia pabrėžti, jog elektroninės knygos kainuoja šiek tiek mažiau. Dėlto galima daryti prielaidą, jog elektroninės knygos yra puikus sprendimas tiems, kurie skaito labai daug knygų. Yra ir dar vienas privalumas, kuriuo gali pasigirti šio tipo knygos: elektronines knygas galite bet kada ištrinti – tokiu būdu išvengsite nereikalingų daiktų.

Matyti, kad elektroninės knygos turi ne vieną privalumą. Tačiau kuo gali pasigirti įprasta, visiems gerai pažįstama knyga? Šios knygos turi vieną didelį privalumą, kurio negali pakeisti niekas. Tikri knygų mylėtojai, ko gero, nieko neras geriau už spaustuvės dažais kvepiančią knygą. Dauguma skaitytojų teigia, jog to jausmo, kuris yra patiriamas skaitant popierinę knygą, negali pakeisti niekas. Kaip matyti, popierinės knygos privalumui negali atsispirti niekas. Popierinė knyga gali tapti puikia ir labai naudinga dovana skaityti mėgstančiam žmogui. Knygos suteikia mums išmintį, suteikia galimybę pabuvoti įvairiuose pasaulio kampeliuose, skatina kurti bei svajoti. Kodėl bent gabalėlio viso to nepadovanojus ir kitiems žmonės?

Savaime suprantama, popierinių knygų pasiūla yra didesnė nei elektroninių, tačiau tai yra laiko klausimas. Na, o kokios knygos yra skaitomiausios? Tai sužinosite užsukę į skaitomiausiosknygos.lt. Reikia pabrėžti, jog čia pateikiamų knygų aprašymus gali rasti tiek popieriniame, tiek elektroniniame variante.