Pirkiniai / Paslaugos

Populiariausi e-skysčiai Lietuvoje

Ar žinote, kokie yra patys populiariausi e-skysčiai Lietuvoje? Anot pardavimų statistikos, patys populiariausi e-skysčiai Lietuvoje yra šie: mėtų, obuolių bei vanilės skonių. Sunku pasakyti, kokios priežastys lemia šios produkcijos populiarumą, tačiau yra daug dalykų, kuriuos būtina žinoti apie šiuos produktus. Tad ką reikia žinoti apie populiariuosius mėtų, obuolių bei vanilės skonio e – skysčius? Visa tai ir aptarsime šiame straipsnelyje.

Mėtų skonio e – skystis

Lengva suprasti, kodėl mėtų skonio e-skystis yra vienas populiariausių – mėtos maloniai šaldo, suteikia gaivumo, tad mėtinių cigarečių skonio negali atstoti jokios kitos cigaretės. Tačiau yra ir dar viena priežastis, kodėl mėtų skonio cigaretės yra labai populiarios. Ne paslaptis, kad dauguma žmonių negali atsispirti rūkymo procesui, tačiau negali pakęsti tabako kvapo, tad vos tik surūkę cigaretę griebiasi kramtomosios mėtinės gumos arba ledinukų. Pasirinkę mėtų skonio e – skystį nušausite du zuikius: galėsite mėgautis rūkymo procesu bei džiaugtis gaiviu mėtų aromatu.

Obuolių skonio e – skystis savo populiarumu nė kiek nenusileidžia mėtų skonio e – skysčiui. Nesunku suvokto šio skysčio populiarumo priežastį – obuolys mūsų krašte yra vienas mėgstamiausių vaisių, kasmet suvartojami įspūdingi kiekiai obuolių. Taigi, tie žmonės, kurie mėgsta obuolius neretai renkasi obuolių skonio e – skystį.

Populiariausiųjų trejetuke galime aptikti ir vanilės skonio e – skystį. Šį produktą dažniausiai renkasi tie žmonės, kurie mėgsta naujoves, nori naujo, neįprasto aromato, o kai kuriems vanilės skonis asocijuosi su gardžiais kepiniais, tad kodėl nepasimėgavus šiuo aromatu rūkant?

Na, o jei nežinote kur galėtumėte įsigyti mėtų, obuolių, vanilės ar kitų skonių e – skysčių, kviečiame užsukti į internetinę parduotuvę vape.lt. – čia rasite ne tik platų e – skysčių asortimentą, bet ir kitų priedų.