Pirkiniai / Paslaugos

Populiariausios paslaugos remontuojant ir statant namus

Ar žinote, kokios yra populiariausios paslaugos statant ar remontuojant namus?

Plastikinių langų montavimas

Plastikiniai langai – tai bene patys populiariausi namai mūsų šalyje. Tačiau kodėl tiek daug žmonių savo namuose renkasi plastikinius langus? Kuo jie ypatingi? Pabandykime išsiaiškinti kokios yra plastinių langų populiarumo priežastys.

Visų pirma, plastikinių langų kaina ne pati didžiausia, tad jie tikrai yra prieinami bet kuriam Lietuvos gyventojui. Visų antra, plastikiniai langai nereikalauja ypatingos priežiūros, o tai labai patogu. Šiuolaikiniai žmonės labai skuba, tad paprastai prižiūrimi langai tampa tikru privalumu. Maža to, plastikiniai langai yra ilgaamžiai, o tai padeda sutaupyti. Na ir paskutinė priežastis, kodėl plastikiniai langai yra tokie populiarūs – tai plastikinių langų išvaizda. Jie atrodo puikiai ir tinka bet kokio stiliaus nuosaviems namams ar viešosioms įstaigoms.

Dar viena paslauga, kuri yra ypač populiari mūsų krašte – tai balkonų stiklinimas. Kodėl ši paslauga tokia populiari, atspėti nesunku – didžioji  dalis miestų gyventojų turi būtent įstiklintus balkonus. Balkonų stiklinimui yra naudojamos rėminės bei berėmės sistemos. Rėminės stumdomosios sistemos yra plačiai naudojamos daugiabučiuose namuose, kurie statyti prieš 30 ar daugiau metų. Ši sistema yra labai praktiška, patogi, sandari bei patikima. Esant būtinybei galima užrakinti visą sistemą. Tokiu būdu įstiklintas balkonas – papildoma erdvė namams, kuri galima išnaudoti pagal šeimos poreikius. Ši stiklinimo sistema yra gaminama iš aliuminio profilių, galima įstiklinti bet kokios formos bei išmatavimų balkonų. Na, o kaip bus papuoštas įstiklintas balkonas – tai jau buto šeimininkų reikalas. Berėmės stiklinimo sistemos yra kur kas šiuolaikiškesnės ir pasižymi puikia estetine išvaizda. Kadangi visi balkono stiklai yra stumdomi, jie gali persislinkti per visą balkono ilgį, stiklai parenkami pagal užsakovo pageidavimus.