Laisvalaikis / Pomėgiai,  Renginių Organizavimas

Pramogos bernvakariui be dovanų neapsieina

Bernvakaris – įdomi šventė, skirta būsimo jaunavedžio šėlionėms su draugais „paskutinį kartą”. Dėl šios priežasties ši šventė turi būti įsimintina, būtinos įdomios pramogos bernvakariui ir vertingos, ilgai išliekančios (bent jau atmintyje) dovanos.

Pirmiausiai, būtina suorganizuoti gerą vakarėlį. Pasirinkimas tikrai didelis, nes pramogos bernvakariui Lietuvoje beveik neribotos: klubai, barai (įskaitant ir striptizo barus), laivo nuoma, pramogos gamtoje, šaudykloje… Pasirinkimas iš tiesų stulbinančiai didelis, tereikia nuspręsti, kas tinkama, o kas nelabai, įvertinti skiriamą biudžetą ir organizuoti vakarėlį. Tai smagi dalis, tačiau dar smagiau yra jau ją įgyvendinant.

Be pramogų reikalingos ir dovanos (tai viena iš bernvakario tradicijų). Dovanos būna labai įvairios – nuo vertingų ir prabangių iki ypatingai šmaikščių, priverčiančių būsimą jaunavedį raudonuoti. Kokias dovanas pasirinksite Jūs priklauso būtent nuo Jūsų ir nuo šventės „kaltininko”. Dairantis prabangių – puikiai tinka Michael Kors laikrodžiai. Tai ir prabanga, ir ne itin didelė kaina.

Ieškodami geros dovanos tikrai turėtumėte įvertinti kuo daugiau variantų, pasitarti su visais, kurie prie šios dovanos prisideda ar netgi dalyvauja šventėje. Taip, tikėtina, rasite geriausią variantą, ir nesvarbu, tai bus didelė pripučiame lėlė ar Michael Kors laikrodžiai – dovana turi būti išrinkta atidžiai.

Verta atminti, kad pramogos bernvakariui dažnai vyksta viešose vietose, tad ir dėl dovanų tai reikėtų įvertinti. Ne viskas gali būti viešai dovanojama, o kai kurios dovanos bare ar klube gali lengvai pasimesti – įvertinkite tai dar prieš švente, kad ji būtų maksimaliai smagi ir patogi, netektų sukti galvos dėl tokių smulkmenų.

Kaip tik dabar planuojate šventę savo bičiuliui? Susidėliokite planus, idėjas, kai tik šauna kas į galvą – užsirašykite. Tokiu būdu nepamesite visko iš galvos, galėsite rinktis iš kur kas didesnės pasiūlos ir turėsite daugiau galimybių bei idėjų kuomet reikės imtis organizavimo darbų.

Nebijokite skolintis idėjų, peržvelkite kaip švenčia kiti, užmeskite akį ir į filmus, nors kai kurie ir perlenkia lazdą, tačiau gerų idėjų netrūksta ir ten. Taigi, dairykitės, galvokite, svajokite ir ieškokite – tik taip suorganizuosite geriausią bernvakarį su geriausiomis dovanomis!