Laisvalaikis / Pomėgiai

Prezervatyvai akcija

Ko verta išmokti iš kazanovų?

Prezervatyvai akcija
Prezervatyvai akcija

Nors savo meilę per intymius kūniškus santykius bene kasdien reiškia dauguma žmonių, didžioji dalis mylimųjų, tačiau tikriausiai ne visi žino, kad egzistuoja netgi oficiali orgazmo diena. Tarptautine orgazmo diena paskelbta rugpjūčio aštuntoji, tačiau panaršę internete ar pavartę įvairius kalendorius tokių (neoficialių) rastume dar keletą kartų per metus – visas šias datas įsiminę gali būti nebent žmonės, liaudiškai vadinami „kazanovomis“, tai yra žmonės, mylimųjų turintys daugiau negu vieną ir mėgstantys itin dažnus lytinius santykius, pasibaigiančius orgazmo šventėmis. Vienas dalykas, kurio iš kazanovų galėtų pasimokyti visi likusieji – tai, kad jie visada žino, kur vyksta prezervatyvai akcija, nes akcijos ir nuolaidos leidžia sutaupyti daugybę pinigų tokiai reikalingai prekei.

Prezervatyvai – tai ne šių laikų išradimas: jų principas taikytas jau senovės Romoje, tačiau išplitus krikščionybei buvo pamirštas (ir paslapčia naudotas nebent minėtųjų kazanovų, vengusių laikytis su tikėjimu susijusių kūniškų normų). Masinė prezervatyvų gamyba, garantavusi ir tai, kad prezervatyvai pigiau gali būti parduodami, prasidėjo maždaug devyniolikto amžiaus viduryje. Iki 1930 metų, kaip teigiama įvairiuose straipsniuose, prezervatyvai buvo gaminami iš gumos ir naudojami ne vieną kartą, tačiau dabar parduodami lateksiniai „sargiai“, kurie yra žymiai patogesni ir patikimesni, negu guminiai, tačiau, deja, tik vienkartiniai. Taigi jų pirkti reikia žymiai dažniau ir dėl to pravartu žinoti, kada ir kur vyksta prezervatyvai akcija.

Be to, šiais laikais prezervatyvas ne tik neturi gumos kvapo, bet ir, priešingai, dažnai pasižymi mus viliojančiais skoniais, yra skirtingų dydžių, formų, netgi paviršio gruoblėtumo. Šiomis savybėmis pasižymi ir durex prezervatyvai, ir kitų įvairių firmų gaminiai. Visas parankias ir meilės menui saldžias prezervatyvų savybes gerai išmano ir mintinai moka tikriausiai vėlgi tik minėtieji kazanovos – nepralenkiamieji meilužiai. Kai pasitaiko kokia nors akcija daugybei skirtingų „sargių“ rūšių, jie nedvejodami žino, ką būtent išsirinkti. O kaip elgtis ne tokiems „išsimokslinusiems“ žmonėms? Geriausia žvelgti į tokius pavyzdžius ir pasimokyti, pavyzdžiui, to, kad prezervatyvu akcija sudaro galimybę išbandyti skirtingus gaminių variantus. Pasinaudokite pigesnėmis kainomis, kai vyksta akcija, įsigykite visų rūšių vienetų (tik pasirinkite sau tinkamą prezervatyvo dydį, kad prezervatyvai nuolaidos nevirstų prezervatyvų nuoskaudomis, jei netyčia jie nusmuktų, būdami per dideli, ar plyštų, jei per maži) po kelis ir tuomet tiesiog… atlikite „dienos akcija prezervatyvai“ su mylimaisiais – mylėkitės, mylėkitės ir dar kartą mylėkitės… Išbandykite juos visus, panaudokite kiekvieną skirtingose sueigos pozose, prisimindami, kokį meilės meną lovoje demonstruoja kazanovos. Taip kartu su savo antrosiomis pusėmis per malonius žaidimus atrasite sau patinkančius produktus. Tuomet kitą kartą, kai pamatysite, kad vyksta tam tikros firmos gaminių išpardavimas, pavyzdžiui, prezervatyvai durex akcija, iškart žinosite, ar jų pirkti, ar ne, nes prisiminsite, kas miegamajame sukėlė didžiausias malonumo dejones ir ovacijas, o kas iššaukė tik nesupratingą mylimosios tylą. Patyrę kazanovos iš karto pasakytų, kad posakis „tyla prieš audrą“ lovoje negalioja – greičiau čia tyla reiškia ledynmetį. Verčiau reikėtų pasistengti, kad per akcijas ir su nuolaidomis perkami prezervatyvai internetu ar iš parduotuvių iš karto, tą pat akimirką, vos juos užsimovus, sukeltų uraganus, audras ir kitas stichines „nelaimes“ (šiuo atveju greičiau laimes) lovoje.

Taigi, kaip galima suprasti, nors žmonės, vadinami kazanovomis, visuomenėje visais laikais nebuvo itin gerai vertinami (žinoma, nebent jų mylimų ir lovoje lepinamų merginų), iš jų tikrai verta kai ko pasimokyti. Ne tik meilės žaidimų meno ir įvairių skirtingų jos išraiškos būdų patogioje lovoje ar aistras kaitinančioje egzotiškoje vietoje, bet ir pasitikėjimo pasiūlymais su prezervatyvai akcija, kurie leidžia apsaugos priemonių įsigyti žymiai pigiau ir daugiau, o tuomet žymiai dažniau ir maloniau užsiimti „kazanoviškais užsiėmimais“.