El. Parduotuvės,  Įvairios svetainės,  Laisvalaikis / Pomėgiai,  Pirkiniai / Paslaugos

Prezervatyvų tipai

Šiandien rinkoje prieinami įvairių rūšių prezervatyvai. Su tiek daug galimybių, tinkamo prezervatyvo pasirinkimas gali būti šiek tiek sudėtingas. Įsitikinkite, kad jie yra patvirtinti FDA, nes tai užtikrina saugumą nuo neplanuoto nėštumo ir lytiškai plintančių ligų (STD). Žemiau pateiktos prezervatyvų rūšys:

Aromatizuoti prezervatyvai: Įvairaus skonio ir kvapo prezervatyvai, pavyzdžiui, braškių, mėtų, šokolado, apelsinų, kolos ir vanilės skonio. Šie prezervatyvai turi svaiginantį skonį ir viliojantį aromatą. Juos malonu naudoti oralinio sekso metu ir įprasto sekso metu. Tačiau, jei jūs naudojate jį vaginalinių santykių metu, įsitikinkite, kad jie yra be cukraus, nes kitaip neišvengsite mielinės infekcijos rizikos.

Itin ploni prezervatyvai: Dėl išskirtinio plonumo, šie prezervatyvai suteikia daug natūralesnį pojūtį. Jie yra pagaminti iš Sheerlon medžiagos, kuri yra kaip jūsų antroji oda. Nepaisant plonumo, ji puikiai saugo nuo nėštumo ir LPL.

Tamsoje švytintys prezervatyvai: Šviesoje palaikius 30 sekundžių, jis šviečia tamsoje. Jis yra netoksiškas ir susideda iš trijų sluoksnių. Vidinis ir išorinis sluoksniai yra pagaminti iš latekso, o vidurinis sluoksnis turi saugų pigmentą, kuris tamsoje švyti. Tai gera galimybė įnešti linksmą elementą ten, kur reikalingas saugumas.

Prezervatyvai su tekstūra ir dygliukais: Šie prezervatyvai yra skirti abiejų partnerių malonumo didinimui. Šie prezervatyvai turi išilgai jo einančius ravelius ar taškelius, kurie papildomai stimuliuoja abu partnerius.

Malonumo formos prezervatyvai: Šie prezervatyvai turi laisvą ir padidintą galiuką. Talpesnis galiukas padeda sukurti didesnę trintį ties varpos galiuku, o tai savo ruožtu padidina abiejų partnerių jautrumą.

Prancūziškas kutenantis prezervatyvas: Šie prezervatyvai pagaminti iš minkštos želė ir turi įvairių gumbelių, raukšlelių ir pan.. Jie turi minkštą guminį galiuką, kuris sukuria kutenimo pojūtį vidinėse makšties sienelėse. Šie prezervatyvai neteikia jokios apsaugos nuo nėštumo ar LPL. Tai ideali priemonė, kuri turi būti naudojama porų, kur moteris, naudoja bet kurį iš kitų kontracepcijos metodų.

Šildantys prezervatyvai: Toks prezervatyvas yra pagamintas iš plono latekso. Jis padeda suintensyvinti pojūtį, nes jame yra šildančio lubrikanto, kuris aktyvuojamas kūno temperatūros dėka. Taigi, jis prisideda prie kūno šilumos lytinių santykių metu ir stiprina kūnišką malonumą.

Poros dažnai turi skirtingų poreikių, būtent todėl prezervatyvų asortimentas rinkoje yra toks platus. Taigi, pasirinkite jūsų pageidavimus atitinkantį prezervatyvą.