Automobiliai / Motociklai

Priekaba rūmai – dviejų aukštų Vin Diesel’io auksas.

Kaip galima suprasti iš susikurto įvaizdžio vienas iš Holivudo superžvaigždių bei pagrindinis filmo „Greiti ir įsiūtę“ herojus Vin Dieslel mėgsta didelius ir įspūdingus žaisliukus. Tad jo sprendimas renkantis kaip vieną iš savo laikinų gyvenimo apartamentų nebuvo toks jau netikėtas. Smagu, kad aktorius leido pasižvalgyti bei padaryti keletą jo įspudingo žaisliuko, kainavusio 1,1 mln. dolerių nuotraukų. Kalba eina 44 metų amžiaus žvaigždei prikslausantį beveik 350 kvadratinių metrų namą ant ratų su kuriuo aktorius važiuoja į ne vieną žiūrimumo rekordus sumušusių filmų filmavimus.

Priekabos išorė
Priekabos išorė

Savo aukso vertės apartamentuose aktorius gali atsipalaiduoti tarp filmavimų, ir niekeno netrukdomas mėgautis visaverčiu gyvenimu tiesiog filmavimo aikštelėje. Apartamentai jau spėjo apkeliauti visą pasaulį važiuodami paskui skirtingas aktoriaus filmavimo aikšteles. Straipsnio rašymo metu priekaba-rūmai kaip tik buvo plukdomi į Puerto Riką paskutiam filmo Greiti ir įsiūtę siužeto filmavimui.
Ervumu pasižyminti priekaba-rūmai be to turi į šonus išvažiuojančius šonus bei granitinį stalviršį virtuvėje. 70 tūkstančių dolerių išleista naujausioms technologijoms, įskaitant 3D plokščiaekranį televizorių ir BluRay vaizdo atkūrimo technologiją, tūrininai užpildo aktoriaus laisvalaikį tarp ilgą užtrukančių tarpų tarp scenų filmavimų. Priekaboje-rūmuose aktorius gali ne tik mėgautis ir leisti savo laisvalaikį, tačiau aktorius turi įsirengęs ir savo nuosavą biurą priekabos viršuje. Kurios puse antro aukšto sudaro darbo kabinetas, o kita pusė yra skirta jo vaikų žaidimui.

Priekabos vidus 2
Priekabos vidus

Prabangūs priekaba-rūmai buvo sukurti Anderson Mobile Estates gamintojo kurie specializuojasi holivudo superžvaigždžių rūmų ant ratų kurimu, ir yra sukūrę panašaus formato rūmus tokios žvaigždėms kaip Mariah Carey, Sharon Stone ir Will Smith tenkinant įnoringiausius ir ekstravagantiškiausius jų pageidavimus.
Tačiau 1,1 mln. dolerių vertės priekaba yra niekis palyginti su Willo Smith‘o priekaba rūmais, kainuojančiais 2 mln. dolerių ir kuriuos buvo nuspresta išvaryti iš Niujorko gatvės per filmo „Vyrai juodais drabužiais 3“ filmavimą sulaukus nepasitenkinimą reiškiančių vietinių gyventojų skundų.
Ashton Kutcher taip pat kreipėsi į Andersono priekabų- rūmų gamintojus per „Du su puse žmogaus“ filmavimą.

Priekabos apsauga
Priekabos apsaugaPriekabos vidus