Pirkiniai / Paslaugos

Priekabų nuomos kainos

Priekabų nuoma – sparčiai populiarėjanti paslauga, tad nieko keista,  kad priekabų nuoma Vilniuje, priekabų nuoma Kaune ir kituose Lietuvos įgauna vis didesnį pagreitį. Šį kartą pasidomėsime kokios yra priekabų kainos? Kuriam laikotarpiui galima išsinuomoti priekabą ir koks yra ryšis tarp priekabos nuomos laikotarpio ilgumo bei kainos? Kokių rūšių priekabas galima išsinuomoti Lietuvoje? Kiek kainuoja skirtingų priekabų rūšių nuoma? Ieškosime atsakymų į visus šiuos klausimus.

Pasidomėjus įmonių, siūlančių išsinuomoti priekabas, pateikiama informacija, matyti, kad didžioji dalis įmonių siūlo išsinuomoti priekabas nuo vienos dienos iki vienos savaitės. Visose įmonėse, norint išsinuomoti vienos ar kitos rūšies priekabą, būtina pateikti asmens dokumentą bei vairuotojo pažymėjimą. Priekabos, kurias įmonės siūlo išsinuomoti, yra labai įvairios: bortinės priekabos, priekabos su tentais, priekabos sniego motociklams, priekabos keturračiams, priekabos vandens motociklams, priekabos valtims, priekabos kateriams, priekabos burlaiviams. priekabos – tralai. Smagu, kad Lietuvos įmonės gali pasiūlyti tokį platų paslaugų asortimentą – kiekvienas klientas gali išsirinkti tai, ko jam reikia. Be šio plataus paslaugų asortimento siūlomos ir kitos paslaugos – priekabų remontas ar jų įsigijimas. Apžvelgus priekabų nuomos kainyną, matyti, kad daugelyje įmonių kainos prasideda nuo 50 Lt dienai. Norint priekabą išsinuomoti ilgesniam laikui ir sužinoti jos kainą, būtina atsižvelgti į priekabos rūšį.

Įmonės, kurios siūlo išsinuomoti priekabas, turi internetines svetaines, kuriose pateikta platesnė informacija apie siūlomas paslaugas, kainas, taikomas nuolaidas. Kai kuriose įmonėse yra galimybė užsisakyti priekabą internetu – tai labai patogu, nes yra taupomas klientų laikas, kadangi nereikią vykti į įmonę, priekabą galima išsirinkti tiesiog neišėjus iš namų. Ne paslaptis, jog kuo ilgesniam laikui norite išsinuomoti priekabą, tuo mažiau ši paslauga jums kainuos.