Būstas

Prieš perkant spintą

Spinta yra didelis ir svarbus mūsų namų baldas. Tiesa, daugelis žmonių šį ir daugelį kitų baldų perka nepagalvoję. Tai nėra gera praktika. Prieš perkant didelius baldus, o ypač spintas reikia sau užduoti kelis svarbius klausimus. Juos pateikiame šiame straipsnyje.

Kokia bus spintos paskirtis?

Prieš eidami į baldų parduotuvę nuspręskite, kam naująją spintą naudosite. Kitu atveju nuėję į saloną sugaišite daug laiko, kol apžiūrėsite visus galimus variantus. Be to, žinodami, ko jums reikia, palengvinsite darbą konsultantams. Jie iš karto galės pasiūlyti jums tinkamiausius variantus.

Geriausia, kai tiksliai žinote ir vietą, kurioje jūsų naujoji spinta stovės. Tuomet iš karto galėsite pateikti išmatavimus, o baldais prekiaujanti įmonė parodys, ką gali pasiūlyti.

Kokio dydžio spintos jums reikia?

Numatykite visus daiktus, kuriuos norite sutalpinti ir pagalvokite, kiek vietos jie gali užimti. Savaime suprantama, kad drabužiams prireiks didelės, lubas siekiančios spintos. Tuo tarpu batams užteks ir mažytės spintelės. Iš jos išėmę batus čia pat galėsite ant spintelės atsisėsti ir patogiai apsiauti.

spintos

Ar spinta neužims per daug vietos?

Įvertinkite, kiek nepanaudotos erdvės yra jūsų namuose. Svarbu ne tik tvarkingai sudėti visus daiktus, bet ir palikti pakankamai vietos sau, šių namų šeimininkui. Žmogus daug geriau jaučiasi erdvesnėse patalpose, kur nebaisu, kad netinkamai pasisukę užkliudysite baldus ar kažką numesite. Taigi, jei jūsų namuose ir taip nedaug vietos, verčiau išmesti dalį jau nebenaudojamų daiktų ir atsisakyti naujos spintos pirkimo.

Koks jūsų namų stilius?

Prieš pirkdami bet kokius baldus, pagalvokite apie tai, kokio stiliaus baldai jūsų namuose jau yra. Vargu ar gerai atrodys modernaus stiliaus spinta šalia antikvarinio staliuko ar kėdės. Didelė klaida pirkti baldus neįvertinus konteksto, kuriame jie stovės. Jei pamatėte labai gražią spintą ar kitą baldą, kurį tuoj pat norėtumėte nusipirkti, sustokite ir pagalvokite, kaip jis atrodys tarp kitų jūsų namuose esančių baldų. Jei abejojate, kad baldai tarpusavyje derės, palaukite kitos dienos ir ateikite į saloną, kai būsite apmąstęs galimus variantus.