Būstas

Prieškambaris – namų veidas

Ruošiate savo butą ar namą pardavimui ar ieškote nuomininkų? Galbūt kaip tik darote remontą savo namuose? Gal mąstote apie savo biuro atnaujinimą? Tuomet atkreipkite dėmesį į savo prieškambarį. Labai dažnai regime gražiai įrengtus namus, su dideliais kambariais, gera įranga, bet labai mažu, neišvaizdžiu ir nefunkcionaliu prieškambariu. O juk būtent ši patalpa padeda susidaryti pirmąjį įspūdį apie butą ar namą, apie biurą ir jo darbutojus ar net apie patį šeimininką.

Nenuostabu, kad kompanijos investuoja į savo pastatus ir priimamuosius. Jei teko lankytis dideliuose Europos verslo centruose, pastebėjote, kad tik įžengę pro duris jaučiatės ne ką iškilmingiau nei Švento Pauliaus katedroje Londone. Visas šis grožis kuriamas, norint sukelti lankytojui teigiamus jausmus. Bažnyčių, tiek verslo centrų architektai suvokė, kas tai yra pirmas įspūdis.

Pirmas įspūdis – labai svarbu. Jei jūs pirmą įspūdį galite sudaryti tik žmonėms atėjus į jūsų namus ar į jūsų įmonės biurą, pasirūpinkite, kad jis būtų kuo geresnis. Kokybiški prieškambario baldai ir apdaila padės tai padaryti. Žmogus tik įžengęs į holą ar jūsų namų prieškambarį susidarys nuomonę, kurią vėliau bus sunku pakeisti. Geriausiai, žinoma, kad ji būtų gera.

Nebūtina imtis įrenginėti didelių langų, tačiau daugiau šviesos ir puošnesni prieškambario baldai tikrai leis jums pasijausti įžengus į namus didingiau. Tiesa, jei neturite noro ar galimybių suremontuoti prieškambario, kad jis būtų tikrai gražus, bent jį sutvarkykite.

Tvarka prieškambaryje gali turėti net finansinės naudos. Jei jūs ruošiatės būtą parduoti ar išnuomuoti, pirmas įspūdis įvyksta spaudžiant jums ranką jūsų prieškambaryje. Tik tada jūs parodote kambarius ir gražų vaizdą pro langą. Nenuostabu, kad nekilnojomo turto agentai patys imasi sutvarkyti prieškambarį prieš atvesdami potencialius pirkėjus ar nuomininkus.

Labai svarbu – funkcionalumas. Prieškambario baldai turi savo galimybėmis nusileisti nebent virtuvės ir vonios kambario baldams. Vieta batams, pakaba paltui ir maža kėdutė, jei prireiks atsisėsti ar mažas staliukas, jei norėsite pasidėti smulkius daiktus, visada pravers. Šios mažos smulkmenos padės jaustis patogiau visiems prieškambaryje atsidūrusiems žmonėms.

prieškambario baldai