El. Parduotuvės

Profesionalios blakstienų priauginimo priemonės

Kaip žinia, ne vienai dailiosios lyties atstovei gamta pašykštėjo dailių, ilgų ir riestų blakstienų. Taigi tenka imtis blakstienų priauginimo, kuris iš tiesų yra maloni ir gana nesudėtinga procedūra. Vienos merginos ir moterys nori prisiauginti blakstienas, o kitoms svarbu išmokti šio amato subtilybių. Blakstienų priauginimo kursai suteikia galimybę ne tik išmokti dailiai priauginti blakstienas, bet ir sužinoti visas paslaptis, susijusias su grožiu ir akių bei blakstienų grožio puoselėjimu. Norint dalyvauti blakstienų priauginimo kursuose, būtina iš anksto užsiregistruoti. Taip būsite tikros, kad ne tik sudalyvausite labai naudinguose užsiėmimuose, bet ir nereikės vykti kursų klausytis į kitą miestą, nes savame mieste tiesiog nebeliko laisvų vietų. Merginoms ir moterims, kurios nori užsiregistruoti į blakstienų priauginimo kursus, prireiks pateikti savo elektroninio pašto adresą, kuriuo vėliau bus atsiunčiama visa svarbiausia informacija apie būsimą renginį, ir sumokėti piniginį avansą, kuris vėliau bus išskaičiuotas iš kursų kainos.

Blakstienų priauginimo kursai sulaukia vis daugiau dėmesio, nes grožio industrija tobulėja, tad ir dailiosios lyties atstovės nori eiti koja kojon su laiku ir mada. Sudalyvavus vos porą dienų trunkančiuose blakstienų priauginimo kursuose, išmokstama daugelio vertingų su blakstienų priauginimu susijusių dalykų. Dalyvės supažindinamos su technologija, su saugumo ir higienos reikalavimais, taip pat sužino, kai parinkti tinkamas blakstienas, kad jos tiktų klientėms, t. y. būtų idealaus ilgio, riestumo bei jų būtų būtent tiek, kiek reikia. Žinotina tai, kad blakstienas reikia derinti ir prie akių, ir prie veido formos, kažkiek atsižvelgti į tai, ar klientė dėvi kontaktinius lęšius, akinius. Taip pat blakstienų priauginimo kursuose sužinoma apie blakstienų korekciją, išsamiai papasakojama, kaip ją atlikti ir kaip pasiekti maksimalius rezultatus.

Kitas etapas – pristatomos blakstienų priauginimo priemonės. Šių kursų vedėjos naudoja tik profesionalias Deluxe Lashes priemones. Viena būtiniausių priemonių – tai geros kokybės klijai, padėsiantys laikytis priaugintoms blakstienėlėms. Taigi klijuojant natūralius blakstienų plaukelius naudojami pagal specialias technologijas pagaminti klijai, kurie yra ne tik elastingi, bet ir patvarūs o, svarbiausia, tinka ir toms merginos ir moterims, kurių akys jautrios, taigi nesukelia alergijos ir kitų neigiamų reakcijų. Kursų metu naudojamos blakstienų priauginimo priemonės Deluxe Lashes pasižymi ir patvarumu, nes, pavyzdžiui, blakstienų plaukeliai yra be galo lankstūs, elastingi ir patvarūs, taigi net labiausiai dirginamos sunkiai keičia formą ir struktūrą, o juo labiau išbyra.