Verslas / Ekonomika

Profesionalus krovinių gabenimas… UAB Abipa Logistics, toliau sėkmingai bendradarbiauja su transporto birža TimoCom

 Kiekvienas žaidėjas yra labai svarbus …

Europos transporto rinkoje, kiekvienas žaidėjas yra itin svarbus, nepriklausomai, ar yra jis didelis ar mažas, ar yra iš Lietuvos, Vokietijos ar kitos šalies. Vienas iš tokių žaidėjų yra UAB Abipa Logistics – tarptautinių krovinių gabenimo įmonė Lietuvoje, teikianti visas su krovinių gabenimu susijusias paslaugas. Sukaupta patirtis, profesionalumas bei platus partnerių tinklas visame pasaulyje sudarė galimybes išplėsti įmonės veiklą Rusijoje, Ukrainoje, Kazachstane, Baltarusijoje. Įmonės tikslas – koordinuoti krovinių gabenimą taip, kad klientas galėtų skirti daugiau laiko savo verslo plėtrai. Įmonė vertina savo klientų laiką ir supranta, kad svarbiausia bendradarbiaujant – tarpusavio supratimas ir pasitikėjimas. Tiksliai žinodami užsakovo poreikius, įmonės darbuotojai profesionaliai koordinuoja krovinių gabenimą bei laiku pateikia informaciją, klientui patogiu būdu. Kliento verslo supratimas ir logistikos išmanymas padeda veikti operatyviai kintančioje rinkos situacijoje ir išlikti patikimais krovinių gabenimo partneriais.

 

 

Darbo įrankis įmonės plėtrai

Krovinių ir transporto birža TimoCom

Tam, kad dar efektyviau dirbti transporto sektoriuje, nuo 2010 metu pradžios įmonė sėkmingai pradėjo darbą su transporto ir krovinių birža TC Truck & Cargo®. „Nors pirma pažintis su krovinių ir transporto birža TC Truck & Cargo® buvo daug ankščiau, kuomet dirbome kitoje įmonėje. Kadangi birža yra itin didelė, čia galima rasti labai daug vežėjų ir potencialių verslo partnerių iš įvairių pasaulio šalių, todėl TC Truck & Cargo® iškart tapo kasdieniniu mūsų darbo įrankiu. Jokia kita transporto birža nesiūlo tiek tarptautinių kontaktų.” – sako žemės transporto operacinio skyriaus vadovė Agnė Chorostinaitė. Įmonė TimoCom Soft- und Hardware GmbH buvo įkurta 1997 m. Diuseldorfe. Kartu su ja, pradėjo veikti transporto birža TC Truck & Cargo®, kadangi jau tada išryškėjo didžiulis poreikis transporto biržai, pasižyminčiai kainos ir paslaugų santykiu. Jau 14 metų šioje duomenų bazėje sėkmingai pateikiami krovinių ir transporto pasiūlymai. Tai pasiekti padėjo lengva programos navigacija ir prieinama kaina. Tarptautinėje krovinių ir transporto biržoje TC Truck & Cargo® kasdien yra iki 300 000 aktualių krovinių ir transporto pasiūlymų, kuriuos siūlo 85 000 vartotojų iš visos Europos, ir šita tendencija tik auga. Šis darbo įrankis padeda optimaliai išnaudoti įmonės pajėgumus ir išvengti brangių pervežimų be krovinių, kas taip pat turi teigiamą poveikį aplinkai. Papildomai prie programos TC Truck & Cargo®, savo vartotojams įmonė siūlo daug papildomų nemokamų paslaugų, kurios palengvina kasdienį klientų darbą. Transporto katalogas TC Profile®, integruotas elektroninis žemėlapis TC eMap® arba TimoCom to go paslauga, kurios dėka paskambinus į TimoCom savo mobiliuoju telefonu, mūsų ekspertai ne tik suteiks Jums informacijos apie esamus laisvo transporto ir krovinių pasiūlymus, bet ir patalpins Jūsų transporto pasiūlymus, ir tai visiškai nemokamai*.

 

Operatyvumas, patikimumas ir objektyvumas …

UAB „Abipa Logistics” operacinio skyriaus vadovės Agnės Chorostinaitės nuomone, ne mažiau svarbi yra klientų aptarnavimo kokybė , t.y. TC Truck & Cargo® vadybininkai yra paslaugūs ir malonūs iškilus bet kokiems klausimams – jie juos išsprendžia operatyviai ir objektyviai. Kiekviena naujai prisiregistravusi įmonė turi pateikti nemažai informacijos apie save transporto kataloge TC Profile – įmonė iškart yra patikrinama TC Truck & Cargo® komandos. Tokiu būdu užtikrinamas labai svarbus šiuo metu transporto rinkoje saugumas naudojant TC Truck & Cargo®. TC Truck & Cargo® – tai ne tik transporto birža, kurioje siūlomi aktualūs krovinių ir transporto pasiūlymai. Tai programa, kuri sujungia tarptautines įmones, padeda užmegzti darbinius kontaktus, o iškilus finansinėms ar panašioms problemoms padeda tarpininkauti. Tam kad pasiūlyti, mūsų vartotojams tokios aukštos kokybės klientų aptarnavimo paslaugas, įmonėje TimoCom šiuo metu dirba daugiau nei 300 darbuotojų iš daugiau nei 30 valstybių. Daugiatautiškumą, skirtingus mentalitetus ir patirtį laikome dideliu mūsų įmonės turtu, kurio niekada nenorėtume prarasti. Labai svarbus yra saugumo jausmas, o dabartinė situacija transporto sektoriuje tai arši kova dėl išgyvenimo ir konkurencijos. Dėl to mūsų įmonei vartotojų saugumas yra prioritetinis dalykas. Kaip sako vyriausiasis atstovas Marcel Fringis „Mūsų požiūris yra toks: geriau nerizikuoti ir veiksmingai apsisaugoti nuo apgavystės”. Įmonė TimoCom ne tik tikrina naujus ir esamus klientus, bet ir siūlo savo vartotojams visapusišką saugumo paketą. Kiekvienas gali susipažinti su mūsų TC Secure saugumo paketo punktais mūsų puslapyje www.timocom.com, skiltyje „Saugumas”.

Pasirinkimo laisvė

„Kadangi mūsų įmonė siūlo įvairių paslaugų paketą – avia, jūros, žemės transporto parvežimus, muitinės procedūras, sandėliavimo paslaugas ir t.t. – biržos duomenų bazėje mes galime išsirinkti konkrečiai tai, ko reikia konkrečiam skyriui ar individualiam darbuotojui. Kiekvieną dieną yra įkeliami nauji krovinių ir transporto pasiūlymai, todėl sekant rinką galima išsirinkti optimaliausiai tinkantį variantą. Norint sudaryti pilną vaizdą apie įmonę naudojame transporto katalogą TC Profile®, čia visada paprasta ir lengva rasti visą reikalingą informaciją apie kiekvieną transporto biržą TC Truck & Cargo® naudojančią įmonę.„ – sako UAB „Abipa Logistics” žemės transporto operacinio skyriaus vadovė Agnė Chorostinaitė. Tai saugumas, saugumas ir dar kartą saugumas. Šiuolaikiniame krovinių gabenimo sektoriuje saugumas ir papildoma aktuali informacija apie potencialius verslo partnerius yra aukso verta, o blogai atsiskaitantys klientai kelia pavojų kiekvienai įmonei. Tačiau iškilus problemoms dėl delsiančių atsiskaityti klientų, veiksmų imasi mūsų TimoCom advokatas Alexander Oebel ir jo skolų išieškojimo skyrius. Visi jie padeda TimoCom klientams neteisminiu keliu susigrąžinti skolas ir pvz., 2009-aisiais net 86,5 % atvejų pavyko padėti kreditoriams atgauti savo pinigus. Taigi TC Truck & Cargo® yra neatsiejamas darbo įrankis krovinių gabenimo bei transporto sektoriuje.

Kontaktai spaudai

 

Denisas Pašala

 

+49 211 88 26 69 34

 +49 211 88 26 59 34

dpasala@timocom.com

www.timocom.com