El. Parduotuvės,  Pirkiniai / Paslaugos

Proginės suknelės

549635_346320632118643_1482035263_nNepaisant pučiančių mados vėjų, dailiosios lyties atstovės rankasi minkštą kailį ir purius megztinius. Jeigu vaikotės naujovių, atkreipkite dėmesį į kašmyrą. Šiemet šis švelnus audinys – mados karalius.

Praeitin nugrimzdo laivai, kai storos ir sunkios avikailio skrandos svėrė kone tiek pat kiek mes – užsivilkusi tokią linkdavai prie žemės kaip apsnigtas liaunas berželis. Dabar įmantriausiai išdirbtą kailė mėgsta ir jauni žmonės, ir garsiausi mados kūrėjai – pažiūrėkite ir pačios įsitinkinkite, kokių grožybių iš jo galima sukurti. Ilgaplaukis ar trumpaplaukis kailis prisitvirtinęs kone ant visų žiemos drabužių – striukių, paltų, puspalčių, liemenių. Juo kuriamas elegantiškas ir stilingas įvaizdis.

It prabangus šilkas tviskantis kašmyras audžiamas iš Kašmyro ožkų vilnos. Tiesa, jis ne tik labai šiltas, gražus, patvarus, malonus dėvėti, bet ir prabangus – iš vienos ožkytės iššukuojama vos 100 g minkštučio kailio. Iš kašmyro siuvamus paltus, progines sukneles ir puspalčius dievina pirmosios daugelio šalių damos, karališkųjų šeimų atstovės ir garsenybės. Jeigu leidžia galimybės arba tiesiog pasitaikė puikis pasiūlymas, nedvejodama įsigykite tokį drabužėlį. Rinkitės klasikinį modelį – ilgai dėvėsite.

Kodėl moteriski megztiniai neišeina iš mados, atspėti nesunku: jie praktiški, šilti ir originalūs. Be to, laisvalaikiu megzti – madinga veikla. Jeigu esate megztinių gerbėja, rinkitės iš storų siūlų pagamintus drabužius, kurie atrodo tarsi kailinukai. Perregimus lininius ar mohero apdarus palikite vasarai. Jeigu per išpardavimą radote kailinių juostelių ar pūkuotų siūlų ritinėlių, nedvejodama nusipirkite. Iš jų nusimegzkite madingą prigludusį bluzoną su užtrauktuku.