Laisvalaikis / Pomėgiai

Radijas Internete

Šiais laikais galima labai greitai susirasti savo mėgstamos muzikos. Ne tik galite parsisiųsti įvairių dainų į savo kompiuterį nemokamai, tačiau ir klausyti daugumos radijo stočių už dyką galite taip pat.

Yra gausybė projektų tiek ir Lietuvoje, tiek ir užsienyje, kurie siūlo interneto naršytojams klausyti radijo internete. Tai, žinoma, yra iš ties patogu, kadangi galite net neturėti įprasto radijo imtuvo, o tiesiog naršydami internete klausytis nemokamos muzikos iš viso pasaulio.

www.fm.lt yra naujas portalas, kuriame rasite visas jūsų mėgstamiausias radijo stotis. Negana to, galite išsirinkti naujos muzikos, jei ieškote kažko šviežio savo ausiai – čia tikrai rasite tai, ko jums reikia. Galite rinktis tiesiog pagal radijo stočių pavadinimus arba pagal muzikos stilius. Tai reiškia, kad galite rinktis iš Jazz, Pop, Rock, Hip Hop, Alternative, Techno, House ir daugybės kitų muzikos žanrų, iš kurių bet kurį pasirinkus jums bus pateiktas nemažas sąrašas radijo stočių, kurių galite klausytis.

Radijas internete pastaruoju metu gerokai patobulėjo. Dabar galima gana greitai užsikrauti savo mėgiamą radijo stotį ir su ne pačiu greičiausiu internetu, kadangi naujosios technologijos gerokai sumažino internetinių radijo stočių strigimą. O jei turite itin spartų internetą – tai tik dar geriau. Tokiu atveju, radijas internete taps dideliu malonumu net ir itin išlepintai ausiai, kadangi bus galimybė klausytis savo mėgstamiausių radijo stočių tiek ir iš užsienio, tiek ir iš Lietuvos itin gera kokybe.

Negana to, radijas internete www.fm.lt turi ir daugybę kitų naujų galimybių, kurios pagerins jūsų radijo klausymo internete patirtį. Pavyzdžiui, yra unikali nauja galimybė pasirinkti savo norimas radijo stotis tiesiog pagal šalį! Tai reiškia, kad paspaudus ant bet kurios pasaulio šalies iš duodamo sąrašo, jūs galėsite prisijungti prie vietinių radijo stočių ir klausyti jų visiškai be jokių trukdžių. Jeigu norite surasti kažką specifiniam, itin išrankiam muzikiniam skoniui, tuomet galite pasinaudoti interneto svetainėje esančia išplėstine paieška. Tai itin patogus būdas susirasti net gi pačias egzotiškiausias ir mažai klausomas radijo stotis internete.

Žinoma, jeigu nesate patyręs radijo internete klausytojas, galbūt norėsite gauti rekomendacijų, kurių radijo stočių verta klausyti. Džiugu pranešti tai, kad šiuo metu internete vis populiarėja radijo stočių žurnalai, kurie nuolat skelbia internetinių radijo stočių reitingus. Tokie pat topai egzistuoja ir Lietuvos interneto platybėse, kur kiekvieną savaitę galite atrasti atsinaujinusį radijo internete top 15. Vadinasi, internetinis radijas vis labiau populiarėja ir su laiku gali gerokai užgožti įprastą radijo stočių transliavimo būdą. Taip yra todėl, kad radijas internete siūlo kur kas daugiau interaktyvių pramogų, yra nuolat atnaujinami tinklapiai, bet kuriuo paros metu klausytojas gali pamatyti ne tik kokios radijo stoties jis klauso, tačiau ir kaip vadinasi šiuo metu grojama daina.

Taigi, verta pasakyti, kad radijas internete yra puiki pramoga ir tuo pačiu – informacijos šaltinis. Juk nepamirškime ir to fakto, kad yra gausybė ne tik muzikinių, tačiau ir informacinių internetinių radijo stočių, kuriose galėsite išgirsti pačias karščiausias žinias iš Lietuvos ir viso pasaulio. Būtinai išbandykite radijo internete paslaugas, teikiamas tinklapio www.fm.lt , kadangi tai įrodys, jog radijo klausymo kultūra persikėlė į aukštesnį lygį, ir dabar galima klausyti savo mėgstamiausių stočių itin gera kokybe net ir neturint visiems įprasto radijo imtuvo. Radijas internete yra vis labiau tobulėjantis ir perspektyvus dalykas.