El. Parduotuvės,  Laisvalaikis / Pomėgiai,  Pirkiniai / Paslaugos

Radijo bangomis valdomi lėktuvai ir malūnsparniai

Jūs maloniai nustebsite apsilankę internetinėje žaislų išparduotuvėje www.101zaislas.lt ir pamatę platų pasirinkimą radijo bangomis valdomų žaislų. Vasarą ypač populiarūs yra radijo bangomis valdomi lėktuvai ir malūnsparniai. Čia rasite ir mažų, pačių paprasčiausių modelių, kurie skirti skraidymui patalpose, o taip pat ir įspūdingų malūnsparnių, kurie skirti žaidimui lauke. Jie suteiks daug nepamirštamų įspūdžių ne tik vaikams, bet ir suaugusiems.

Vaikams skirti radijo bangomis valdomi modeliai gali sudominti ne tik mažuosius. Suaugusiems taip pat bus smagu išbandyti rankų miklumą. Be to, tai idealus būdas atrasti naują hobį neišleidžiant didelės sumos pinigų. Padovanokite savo vaikui radijo bangomis valdomą lėktuvą ir visko gali būti, kad tai išsirutulios į šaunų pomėgį visam gyvenimui. Vaikai ypač greitai perpranta jų valdymą. Žaisdamas su šiais žaislais jūsų vaikas ne tik smagiai praleis laiką, bet ir lavins įgūdžius. Gera akių ir rankų koordinacija, orientacija erdvėje, reakcija – šios savybės reikalingos radijo bangomis valdant lėktuvą ar malūnsparnį. Todėl tai kur kas sveikiau nei žiūrėti televizorių ar žaisti kompiuterinius žaidimus.

Prieš renkantis radijo bangomis valdomą lėktuvą ar malūnsparnį, reikėtų atkreipti dėmesį į keletą esminių kriterijų. Žinoma, išvaizda, spalva ir modelis pirmiausia patraukia akį, bet reikia nepamiršti ir kitų dalykų, kurie yra ne mažiau svarbūs. Jeigu tai pirmasis radijo bangomis valdomas lėktuvas, vertėtų rinktis tokį, kurio paprastesnis valdymas, o pats lėktuvas stabilesnis ir lėtesnis. Su tokiu bus lengviau mokytis, greičiau perprasite pagrindinius valdymo principus.

Taip pat atkreipkite dėmesį į valdymo pultą, jis turėtų patogiai gulti rankoje. Juk nenorėtumėte, kad jūsų radijo bangomis valdomas lėktuvas patirtų nesėkmę jau per pirmąjį skrydį. Taip pat svarbu ir valdymo pulto svertelių jautrumas. Jeigu jos ypač jautrios, pradedančiajam bus sunku suvaldyti. Jeigu tai nebe pirmas lėktuvas, ir patirties jau turite, rinkitės tokį, kuris yra greitas ir gali atlikti sudėtingus manevrus.

Dažniausiai ant žaislo pakuotės gamintojas nurodo reikalingą informaciją apie lėktuvo greičius, valdymo sudėtingumą, nuo kokio amžiaus vaikai gali šiuo žaislu žaisti. Rinkinyje rasite lėktuvą arba malūnsparnį, valdymo pultą ir įkroviklį. Šie skraidantys žaislai gali skristi įvairiomis kryptimis: aukštyn, žemyn, į priekį ir atgal, į kairę ir dešinę.

Žaislai