lanzarote quiet places to stay
Užsienyje

Ramaus poilsis Lanzarotės salos kurortuose

Atostogauti dažniausiai norime ramiai. Ramybė nebūtinai turi būti tiesioginė. Ta prasme smagu per atostogas būti naktiniam klube, kur net susikalbėti negali, smagu stebėti galingą bangų mūšą, smagu važiuoti kokiu nors atviru traukiniu Indijoje ar stebėti automobilių lenktynes. Čia visai apie kitokią ramybę. Ramybę kontroliuoti, būti, gyventi.

Dažniausiai tai būna tiesiog apie patogu viešbutį  ir gerus kaimynus jame. Quiet resorts in Lanzarote, būtent to žmonės dažnai ieško norėdami užsitikrinti ramų poilsį šioje saloje. Ramūs, reiškia be tokių kaimynų, kurie rengs vakarėlius, kur jiems visai ne vieta. Be tokių, kurie visą naktį garsiai žiūrės televizorių gretimame kambaryje. Be didžiulio kelio ar uosto po viešbučio langais. O būna tikrai visko, tad noras visai pagrįstas.

Bet ne visada tai tik apie viešbučius. Lanzarote resorts taip pat gali būti ramūs, ir ne visai ramūs. Gal net ne tiek patys kurortai, kiek atskiros jų vietos ar paplūdimių dalys. Svarbiausia, yra niekada nesustoti ieškoti, na arba jau radus nesustoti ilsėtis, nes kiekviena maža pauzelė yra šioks toks nuostolis. Kaip ir šitie visi sakiniai, jei mintis nors akimirkai nutrūksta, iš karto tenka stabtelėti ir galvoti kaip užsivesti iš naujo. Ne to mes norime, nei darbe, nei atostogų Lanzarotėje metu.

lanzarote quiet places to stay

Dar viena atskira tema, tai yra šeimų poilsis. Kanarų salos tam puikiai tinka. Ir pati Lanzarote island tam puikiai tinka. Lanzarote family resorts, kaip yra aprašyta štai va čia (https://lanzarote-holidays.eu/lanzarote-quiet-places-to-stay/), taip pat turi savo nišą, keliaujančias šeimas. Koks tokių families ieškančių resorts pagrindinis reikalavimas? Dažniausiai tai galimybė suteikti vaikui ar vaikams poilsį tuomet, kai reikia. Galimybė ramiai leisti jiems pamiegoti.

Žinoma, šioje vietoje turime tikrą paradoksą. Family resorts in Lanzarote be gal dviprasmiški. Šeimos ieško ramių vietų, kur nieks netrukdytų poilsio ir leistų vaikams pamiegoti vos tik jie užsigeis. Kita vertus, tos pačios šeimos, tiksliau tie patys vaikai, dažniausiai ir yra triukšmo ir chaoso šaltiniai kurortuose. Tad čia reikia žiūrėti atsargiai. Jei radote kokį nors kurortą Lanzarotėje rekomenduojamą kaip ramų, šeimyninį, gal net geriau jo vengti. Žinant, kad jame greičiausiai bus daug vaikų, tikėtis galima visko. Verksmų, lakstymų, klyksmų ir panačiai.

Tad vis tik quiet resorts in Lanzarote turėtų būti pasirenkami gan atsargiai. Vertinkite būtent savo poreikius. Gal jums pakaks viešbučio atokiau nuo viso šurmulio. Gal ramybei užsitikrinti jums padės nuomotas automobilis, kuriuo kasdien galėsite pavažiuoti kur nors į šoną. Visaip gi galima viską.