Darbas

Rankų nusausinimas gali būti patogus

veltia v7 dziovintuvasNors rankų džiovintuvai sukurti dar praėjusio amžiaus pirmoje pusėje šiandien vis dar sunkiai įsivaizduojame vonios kambarius be jų. Pirmieji rankų džiovintuvai buvo primityviai valdomi minant pedalą, šiandien šie įrenginiai pasižymi ne tik funkcionalumu, patogumu ir taupumu, bet ir vis dažniau pritaikomi kaip interjero detalė, net privačiuose namuose. Kuo ypatingas veltia v7 džiovintuvas ir kodėl jį verta įrengti ne tik viešosiose įstaigose, bet ir privačiuose vonios kambariuose?

Kuo ypatingi naujausi rankų džiovintuvai?

Įprasti rankų džiovintuvai, prie kurių esame pripratę jau kelis dešimtmečius, veikia paprasčiausiu principu – pučiamas oras yra pašildomas, taip nusausinamos ir rankos. Naujos kartos džiovintuvai veikia kiek kitokiu principu – jie nešildo oro, o jį pučia ypač stipria srove, itin švelniai nupučiančia vandens lašelius nuo rankų. Toks rankų džiovintuvas, įrengtas bet kokios įstaigos vonios kambaryje, garantuoja ekonomiškumą – sutaupoma elektros energijos bei mažiau teršiama gamta, nes rankų nusausinimui nenaudojami popieriniai rankšluosčiai. Kaip tik dėl ekonomiškumo džiovintuvai viešosioms įstaigoms, kur kasdien lankosi daugybė žmonių, yra naudingas sprendimas. Nors džiovintuvais įstaigose naudojasi daugybė lankytojų, besibaiminantys dėl bakterijų gali nusiraminti – naujos kartos džiovintuvai turi specialius filtrus bei antibakterines UV lempas – tokie sprendimai paverčia rankų džiovinimą visiškai higienišku procesu. Dar vienas naujos kartos džiovintuvų privalumas – universalus jų dizainas: galima rinktis iš plataus spalvų bei faktūrų spektro, tad tikrai rasite rankų džiovintuvą, tinkantį prie tam tikro vonios kambario interjero.

Kur verta įrengti džiovintuvus?

Modernius rankų džiovintuvus pirmiausia verta rinktis viešosiose įstaigose: biuruose, bankuose, viešbučiuose, restoranuose, prekybos centruose ir pan. Prekyboje esantys džiovintuvai lengvai pritaikomi ir puikiai įsilieja net į solidžiausio interjero erdves. Be to, korpusą sudarantis metalas privalo būti tvirtas bei atsparus rūdims. Atsparumas nuo rūdžių garantuos ilgesnį įrenginio tarnavimo laiką. Naujos kartos veltia džiovintuvas yra ypač patogus naudotis viešosiose įstaigose,  kur apsilanko daugybė žmonių: džiovintuvas nusausina rankas vos per 10 sekundžių, tad džiovinimo procesas tikrai neužtrunka. Ar verta įrengti rankų džiovintuvą namuose? Žinoma! Kadangi namuose rankas džiovinti prireiks mažesniam srautui žmonių, galima rinktis po kurio laiko automatiškai išsijungiančius džiovintuvus, kurie sutaupys dar daugiau energijos. Be to, sutaupysite ir vandens bei laiko – juk įprastus rankšluosčius tenka reguliariai plauti bei keisti.

Ypatingi džiovintuvai – ne tik rankų nusausinimui

Žinoma, pagrindinė rankų džiovintuvų funkcija – nusausinti rankas, kad šių nereikėtų šluostyti popieriniu ar medžiaginiu rankšluosčiu. Tačiau naujos kartos modernūs rankų džiovintuvai neapsiriboja tik paprastu nusausinimu. Veltia v7 džiovintuvas – vienas tokių. Šis patentuotas įrenginys veikia paprastu principu: oro srautas juo keliauja per mažytes skylutes įrenginio viduje ir tokiu būdu žmogus, besidžiovinantis rankas, gali jausti atpalaiduojantį rankų masažą jų neišsausinant. Patikimas gamintojas užtikrina, jog šių džiovintuvų higiena – aukščiausio lygio, tad Jūsų rankos bus ne tik sausos, bet ir nepriekaištingai švarios. Džiovintuvuose įmontuota speciali technologija, pasirūpinanti, jog būtų išvengta bakterijų dauginimosi ar jų patekimo ant Jūsų rankų. Be to, veltia v7 džiovintuvas gali būti ir išmanus – specialūs jutikliai užtikrina galimybę naudotis šiuo džiovintuvu visiškai jo neliečiant. Jame kaupiama informacija apie džiovinimo ciklų skaičių, įrenginys pats praneša ir apie galimus gedimus arba reikalingą pagalbą: kada ištuštinti pripildytą vandens rezervuarą ar išvalyti reikiamus filtrus.