Automobiliai / Motociklai

Ratlankiai

ratlankiai
ratlankiai

Įdomiai dekoruoti ratlankiai

Ar kada nors pagalvojote, kad ratlankiai gali būti tokia pati stiliaus ir mados detalė, kaip ir kiti gražūs dalykai, kurie paprastai suvokiami kaip savaime labai įdomūs ir kažkuo ypatingi. Nauji jie visada atrodo labai puikiai, na o naudoti ratlankiai gali būti koreguojami, gražinami, dekoruojami. Įgavę naują žavią išvaizdą, jie iškart tampa įdomesni, suteikia jūsų mylimai mašinai dar daugiau žavesio. Tačiau, kaip vertėtų juos dekoruoti? Štai keletas patarimų.

Taškeliai

Turbūt pastebėjote, kad įvairių spalvų taškeliai yra šio dešimtmečio mada, apsisukusi maždaug metus laiko. Anksčiau turėjome taškelius, tokius labai madingus, dabar ir vėl – taškelių era. Tad ratlankiai, visai kaip ir šių laikų drabužiai, gali priglausti visų tipų taškelius, gali sumirgėti visomis madingiausiomis taškelių madomis. Ką vertėtų dekoruoti ir uždažyti ant savo padangų diskų?

Puikiai atrodys mėlyni su baltais taškeliai. Tada ratlankiai atrodys tarsi išplaukusios iš vandens. Kartais netgi bus sunku pasakyti, kas iš tiesų čia nutiko. Ar tie taškeliai aptaškė jūsų padangas, ar tai visiškai nauji, ir jūs norite pabrėžti jų naujumą. Žydra, mėlyna spalvos yra itin gaivios, pranešančios apie pačius vėsiausius, maloniausius gamtos išbandymus.

Elegancija

Sukurkite itin elegantišką savo ratų sukimąsi. Tegul jus džiugina puikūs elegantiški ir daug gracijos suteikiantys juodi ratlankiai pagal automobili. Būtinai pasistenkite, kad jie būtų tokio faktiško dydžio, kokio jums iš tiesų reikia, ir užtikrinkite blizgančią nuostabią spalvą. Juoda – elegancijos spalva, tą žino kiekvienas, jau nuo senų laikų. Tad kodėl gi jums nepasirūpinus šios juodos spalvos žaižaravimu. Svarbu, kad ratlankiai  būtų padengti tikrai lygiai. Galite apipilti juos ir laku, kad labiau švytėtų. Itin įdomiai atrodys tada, kai juos nusagstysite švytinčiomis lemputėmis.

Tuomet pasieksite ne tik nepaprastą eleganciją, bet ir las vegaso šviesų žaismą. Pasistenkite, kad lempelės būtų labiau išdėstytos aplink centrą, o ne kraštuose. Taip pat su lempomis juodame fone galite sukurti ir neįprastas kompozicijas. Jūsų ratlankiai pagal automobilio marke gali netikėtai pradėti šviesti kažkokią vėliavą, natas ar kitus sugalvotus paveikslus.

Optinė iliuzija

Visuomet galite pasistengti, kad jūsų lieti ratlankiai būtų taip pat ir optinės iliuzijos imitacijos. Tikriausiai ne kartą internete matėte tuos keistai, neįprastai atrodančius paveikslėlius, kai besisukant tam tikram vaizdui, jums atrodo, kad matote į gylį, arba kad vaizdas dvejinasi. Jeigu tikrai esate kruopštus, žinokite, kokie yra jūsų ratlankiu ismatavimai ir pabandykite pirmiausiai nupiešti optinę iliuziją ant brėžinio.

Kaip nupiešti tą magišką piešinį – visada galite rasti pavyzdžių internete. Tik nepamirškite pasitreniruoti tai daryti eskize. Kai matysite, kad net keli eskizai jums pavyksta sėkmingai, tuomet jūsų menas gali imti puošti ir tokias mašinos dalis kaip skardiniai ratlankiai. Pamėginkite pirmiausiai nupiešus vieną, pasivažinėti. Stebėkite, kokiame greityje kaip keičiasi optinė iliuzija. Galbūt ratlankiai Kaune važiuojant 50 kilometrų per valandą greičiu atrodo labai gerai, o išvykus į auto magistralę, galbūt vaizdas taip susilieja, jog nebegalite jo atpažinti. Pabandykite surasti optimalų variantą, kada jūsų ratlankiai, internetu kadaise užsakyti, atrodo gerai, kada reikia patobulinimų.

Visada turėkite kūrybingų idėjų, tuomet galėsite jas įgyvendinti ir pasiekti savo tikslų. Kūrybingai atrodantis automobilis – tai taip pat svarbu, kaip ir gerai paruoštas stiklas, antifryzas ir panašūs dalykai. Išlikite gražūs, stilingi ir kompaktiški. Kartais ir ratlankiai gali atrodyti labai kaip didelė puošmena, leidžianti tapti išskirtiniu vairuotoju.